Aktualizacja 2.5.28 do 34.8/3.51 itd
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Aktualizacja 2.5.28 do 34.8/3.51 itd

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-09-2014
    Wpisy
    31
    Punkty
    3

    Joomla! 2.5 Aktualizacja 2.5.28 do 34.8/3.51 itd

    witam
    jestem już sfustrowany bo podchodze do tematu aktualizacji 2.5.28 do 34.8/3.51 itd chyba 7 raz
    -
    - mam albo białą strone (strona i strona zaplecza)
    - myslałem ze to wersja joomgallery v2 (odinstalowałem ją) zmieniłem template na domyslny
    - probowałem podniesc do 3.4.8 wgrywająć pakiet
    - ostatnio przez aktualizacje joomla do 3.5.1 i mam

    The proxy server received an invalid response from an upstream server.
    The proxy server could not handle the request GET /administrator/index.php.

    Reason: Corrupt status line returned by remote server: HTTP/1.1 500 Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `#__content_types` (`type_id`, `type_title`, `type_alias`, `table`, `rules`, `field_mappings`,`router`) VALUES (1, 'Article', 'com_content.article', '{"special":{"dbtable":"#__content","key":"id","ty pe":"Content","prefix":"JTable","config":"array()" },"common":{"dbtable":"#__core_content","key":"ucm _id","type":"Corecontent","prefix":"JTable","confi g":"array()"}}', '', '{"common":[{"core_content_item_id":"id","core_title":"title", "core_state":"state","core_alias":"alias","core_cr eated_time":"created","core_modified_time":"modifi ed","core_body":"introtext", "core_hits":"hits","core_publish_up":"publish_up", "core_publish_down":"publish_down","core_access":" access", "core_params":"attribs", "core_featured":"featured", "core_metadata":"metadata", "core_language":"language", "core_images":"images", "core_urls":"urls", "core_version":"version", "core_ordering":"ordering", "core_metakey":"metakey", "core_metadesc":"metadesc", "core_catid":"catid", "core_xreference":"xreference", "asset_id":"asset_id"}], "special": [{"fulltext":"fulltext"}]}','ContentHelperRoute::getArticleRoute'), (2, 'Contact', 'com_contact.contact', '{"special":{"dbtable":"#__contact_details","key": "id","type":"Contact","prefix":"ContactTable","con fig":"array()"},"common":{"dbtable":"#__core_conte nt","key":"ucm_id","type":"Corecontent","prefix":" JTable","config":"array()"}}', '', '{"common":[{"core_content_item_id":"id","core_title":"name"," core_state":"published","core_alias":"alias","core _created_time":"created","core_modified_time":"mod ified","core_body":"address", "core_hits":"hits","core_publish_up":"publish_up", "core_publish_down":"publish_down","core_access":" access", "core_params":"params", "core_featured":"featured", "core_metadata":"metadata", "core_language":"language", "core_images":"image", "core_urls":"webpage", "core_version":"version", "core_ordering":"ordering", "core_metakey":"metakey", "core_metadesc":"metadesc", "core_catid":"catid", "core_xreference":"xreference", "asset_id":"null"}], "special": [{"con_position":"con_position","suburb":"suburb"," state":"state","country":"country","postcode":"pos tcode","telephone":"telephone","fax":"fax","misc": "misc","email_to":"email_to","default_con":"defaul t_con","user_id":"user_id","mobile":"mobile","sort name1":"sortname1","sortname2":"sortname2","sortna me3":"sortname3"}]}','ContactHelperRoute::getContactRoute'), (3, 'Newsfeed', 'com_newsfeeds.newsfeed', '{"special":{"dbtable":"#__newsfeeds","key":"id"," type":"Newsfeed","prefix":"NewsfeedsTable","config ":"array()"},"common":{"dbtable":"#__core_content" ,"key":"ucm_id","type":"Corecontent","prefix":"JTa ble","config":"array()"}}', '', '{"common":[{"core_content_item_id":"id","core_title":"name"," core_state":"published","core_alias":"alias","core _created_time":"created","core_modified_time":"mod ified","core_body":"description", "core_hits":"hits","core_publish_up":"publish_up", "core_publish_down":"publish_down","core_access":" access", "core_params":"params", "core_featured":"featured", "core_metadata":"metadata", "core_language":"language", "core_images":"images", "core_urls":"link", "core_version":"version", "core_ordering":"ordering", "core_metakey":"metakey", "core_metadesc":"metadesc", "core_catid":"catid", "core_xreference":"xreference", "asset_id":"null"}], "special": [{"numarticles":"numarticles","cache_time":"cache_t ime","rtl":"rtl"}]}','NewsfeedsHelperRoute::getNewsfeedRoute'), (4, 'User', 'com_users.user', '{"special":{"dbtable":"#__users","key":"id","type ":"User","prefix":"JTable","config":"array()"},"co mmon":{"dbtable":"#__core_content","key":"ucm_id", "type":"Corecontent","prefix":"JTable","config":"a rray()"}}', '', '{"common":[{"core_content_item_id":"id","core_title":"name"," core_state":"null","core_alias":"username","core_c reated_time":"registerdate","core_modified_time":" lastvisitDate","core_body":"null", "core_hits":"null","core_publish_up":"null","core_ publish_down":"null","access":"null", "core_params":"params", "core_featured":"null", "core_metadata":"null", "core_language":"null", "core_images":"null", "core_urls":"null", "core_version":"null", "core_ordering":"null", "core_metakey":"null", "core_metadesc":"null", "core_catid":"null", "core_xreference":"null", "asset_id":"null"}], "special": [{}]}','UsersHelperRoute::getUserRoute'), (5, 'Article Category', 'com_content.category', '{"special":{"dbtable":"#__categories","key":"id", "type":"Category","prefix":"JTable","config":"arra y()"},"common":{"dbtable":"#__core_content","key": "ucm_id","type":"Corecontent","prefix":"JTable","c onfig":"array()"}}', '', '{"common":[{"core_content_item_id":"id","core_title":"title", "core_state":"published","core_alias":"alias","cor e_created_time":"created_time","core_modified_time ":"modified_time","core_body":"description", "core_hits":"hits","core_publish_up":"null","core_ publish_down":"null","core_access":"access", "core_params":"params", "core_featured":"null", "core_metadata":"metadata", "core_language":"language", "core_images":"null", "core_urls":"null", "core_version":"version", "core_or

    prosze o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-09-2014
    Wpisy
    31
    Punkty
    3

    Domyślny

    rozwiązałem problem - może komus sie przyda
    1. z 2.5.28 zaktualizowałem do 3.0.0
    2. z 3.0.0. do joomla 3.2.7
    3. z 3.2.7 do 3.4.8 itd
    uwaga
    po kazdej aktualizacji Joomla do góry - uruchamiałem naprawiania bazy danych

    Pozdrawiam
    Adam

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    07-10-2014
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Domyślny

    robiłes to ręcznie? w sensie wrzucałes pliki ftp i po każdej akcji naprawa bazy?

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-09-2014
    Wpisy
    31
    Punkty
    3

    Domyślny

    nie
    wgrywałem z instalatora joomla + naprawa bazy danych i dalej

  6. #5
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @Adams7 - pytanie czy używałeś również mechanizmu z listy instalatora wykrywanie? - jeśli tak to ok - jeśli nie proponuję uzyj.

Podobne tematy

  1. Problem z aktualizacją joomli z 3.48 do 3.51 - POTRZEBNA POMOC !
    przez salon2 na forum Optymalizacja i wydajność
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 25-05-2016, 19:33
  2. Aktualizacja 2.5.28 do 3.3.6 - 1062 - nieznany błąd
    przez Nurek_ na forum Instalacja, aktualizacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 04-11-2015, 18:34
  3. aktualizacja 2.5.28 do 3.3.6
    przez krzysz na forum Instalacja, aktualizacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 28-05-2015, 00:26
  4. Aktualizacja 2.5.28 do 3.4.1 - fatal error na każdym kroku
    przez metmusic na forum Instalacja, aktualizacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 02-04-2015, 23:54
  5. Jak wgrać 2.51 RC2 PL na 2.51 RC1 ?
    przez ttomasze na forum Zoom Media Gallery
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post/autor: 16-08-2006, 10:55

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •