Brak grafiki w linku na facebooku
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Brak grafiki w linku na facebooku

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-10-2012
    Wpisy
    34
    Punkty
    2

    Joomla! 3.6 Brak grafiki w linku na facebooku

    Witam. Mam pytanie odnośnie linku który wysłałem na facebooka. Link jest ale bez żadnej grafiki. Podejrzewam, że się za 2 dni jakieś zdjęcie losowo się pokaże, jak było poprzednio przy wstawionym linku. Ale ja chciałbym wybrać sobie to zdjęcie sam. Znalazłem informację aby użyć open graph. Niestety wiele mi to nie mówi. Wcześniej użyłem narzędzia debugera i mam ostrzeżenia.

    • Brak wymaganej właściwości
      The 'og:type' property is required, but not present.


    • Inferred Property
      The 'og:url' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.



    • Inferred Property
      The 'og:title' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.


    • Inferred Property
      The 'og:description' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.


    • Inferred Property
      The 'og:image' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.


    • Share App ID Missing
      The 'fb:app_id' property should be explicitly provided, Specify the app ID so that stories shared to Facebook will be properly attributed to the app. Alternatively, app_id can be set in url when open the share dialog.


    • Inferred Property
      The 'og:image' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.

      Gdy naciskam Scrape Again to mam taki komunikat :
      URL 'http://www.okolice-zakliczyna.pl/cache/mod_vina_awesome_phoca/197/2016/phoca_thumb_l_baner 01.jpg' for property 'og:image:url' of the object at 'http://www.okolice-zakliczyna.pl/13-aktualnosci/74-crushed-sounds-bigband' is invalid because it contains whitespace characters.
      Tłumacząc w translatorze pisze coś o białych polach. Nic mi to nie mówi.

      Niestety nie wiem jak to ugryźć. Znalazłem składnię do open graph. np.
      <meta property="og:site_name" content="WebHelp" />
      <meta property="og:title" content="wp-cli - administracja WordPressem z linii komend" />
      <meta property="og:type" content="article" />
      <meta property="og:url" content="http://webhelp.pl/blog/wpcli-administracja-wordpressem-z-linii-komend/" />
      <meta property="og:image" content="http://webhelp.pl/pictures/blog/wordpress-logo_654.png" />ale nie wiem czy to się pisze na początku w danym artykule , czy ta składnia wogóle jest do joomli (czy nie przypadkiem do word pressa)
      Jakbym mógł prosić o parę wskazówek to byłbym wdzięczny.





  2. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-10-2012
    Wpisy
    34
    Punkty
    2

    Domyślny

    wstawiłem na facebooku ręcznie grafikę, dołożyłem link i wyszło prawie na to samo ... można usunąć ten post bo nic nie wnosi na forum .... pzdr

Podobne tematy

  1. [Rozwiązane] Brak miniatur gdy udostępniam adres na facebooku
    przez maisa na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post/autor: 23-07-2019, 17:34
  2. Brak grafiki na stronie
    przez frater na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 26-09-2012, 22:49
  3. Brak grafiki na podstronach...
    przez omen1989 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-02-2012, 09:45
  4. Nagły brak grafiki na koncie admina!
    przez sauc na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 01-03-2010, 20:11
  5. Brak grafiki na podstronach... pomocy proszę :)
    przez WiejskaChatka na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 14-10-2009, 11:34

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •