Witam,
jakiś czas temu wykupiłem sobie gotową stronę (quickstart) do wrzucenia na serwer i przerabiania pod siebie.
Serwer i dwie domeny mam wykupione w nazwa.pl.
Na serwerze stworzyłem dwa foldery i podlinkowałem do nich domeny.
Na początku wrzuciłem stronę do pierwszego folderu. Wszystko działało w porządku. Stworzyłem sobie pierwszą bazę danych.
Nadal jest wszystko ok.

Po kilku miesiącach przyszedł czas na wykorzystanie drugiej domeny i postawienie drugiej strony.
No i pojawił się problem.
Wrzuciłem gotową stronę. Ten sam nieedytowany quickstart, z którego powstała pierwsza strona. Stworzyłem nową bazę danych.

Po wpisaniu adresu nowej strony nie pojawia się strona instalacyjna/konfiguracyjna Joomla.
Pojawiła się strona z przywracaniem (bazy danych?). Akeeba ANGIE każe czekać. Po jakimś dniu oczekiwania coś się ruszyło i pojawiło się coś podobnego do: https://www.akeebabackup.com/media/c...rupal-main.png
Ciężko mi to teraz opisać. Nie znalazłem wiele informacji na ten temat w internecie i nie wiem co zrobić.

Pierwszy raz po przejściu tych etapów (coś jak z linka powyżej) strona ruszyła, ale zaraz potem coś się stało bez mojej ingerencji i już nie działa.
Próbowałem powtarzać czynności i już więcej nie wystartowała.
Próbowałem wrzucić czystą Joomlę i nie działa. Nie pojawia się strona startowa Joomla.

Nawet spróbowałem wrzucić Wordpressa, ale nadal nic.
Nie wyświetla się strona startowa/instalacyjna-konfiguracyjna.
Pojawia się strona z samymi tekstami - bez grafik.

Co może być przyczyną?