Witam forumowiczów,
w Joomli! nie jestem ekspertem, podstawy stworzenia strony opanowałem na tyle, aby w miarę dopracować moją stronę, ale duży problem sprawiło mi rozpracowanie przycisku "następny" i "poprzedni", tzn. Mam artykuły w kategorii "blog". Do kategorii stworzyłem sobie podkategorie "relacje" oraz "artykuły i publicystyka" i teraz problem.. zakładka blog ustawiona jest tak aby wyświetlała artykuły należące do kategorii "blog" i wszystkich jej podkategorii - DZIAŁA, no ale po kliknięciu na dowolny artykuł przyciski nawigacji do kolejnych artykułów jedynie z tej samej kategorii. Dla zobrazowania:
Wybieram zakładkę blog, klikam na artykuł z kat. "relacje" a nastepnie przycisk "następny" - reakcja: przejście do kolejnego artykułu z tej samej podkategorii, chociaż kolejność dodania i wyświetlania sugeruje że poprzednim artykułem był ten z podkategorii "artykuły i (...)"
Bardzo zawile to napisałem, ale mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi.. Da się to jakoś naprawić? Strasznie mnie to irytuje i chciałbym żeby działało to nieco inaczej..
poniżej podaję adres strony może jej odwiedzenie sprawi ze opisywana sytuacja okaże się dla Was jaśniejsza.
www.huntersofnature.pl