Witam wszystkich użytkowników forum joomla.pl
Chciałbym na wstępie zaznaczyć, że jestem bardzo zielony, jeśli chodzi o sprawy techniczne związane z kodowaniem/HTML/CSS itp. <- jeśli palnąłem jakąś głupotę, to właśnie jest potwierdzenie na prawdziwość moich słów
Mam ogromną prośbę do wszystkich znawców i osób, które mają już trochę do czynienia z Joomlą, a zapewne wiele takich osób znajdzie się na tym forum. Potrzebuję pomocy/informacji odnośnie problemu nad którym pracuję już od dłuższego czasu, mimo przeczesania ogromnych ilości tekstów na google i filmików na YT nie udało mi się rozwiązać problemu.
Zapytanie.jpg
Jak widać na załączonym obrazku chciałbym umieścić drugą grafikę obok pierwszej [tej po lewej stronie]; w miejscu, gdzie oznaczyłem jako Youtube chciałbym umieścić jakąś fajną grafikę, która byłaby odnośnikiem do kanału YT.
Na stronie używam szablonu: world_of_warcraft2_lernvid.com
Nie mam pojęcia, czy jest w ogóle możliwe umieszczenie drugiego obrazka, który byłby odnośnikiem w tym miejscu [nawet nie wiem, czy dobrze ogarniam, że jest to logo strony głównej, bo powyżej górnego menu jest banner].
Jeśli jest to możliwe, macie jakiś pomysł jak to zrobić, prosiłbym bardzo o pomoc.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
PS. Jeśli był podobny temat, to bardzo przepraszam, przeszukałem kilkadziesiąt tematów jako gość na tym forum, ale nie znalazłem podobnego wątku.
Thail, Oficer [TZM]