szukam rozszerzenie - prośba o pomoc
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: szukam rozszerzenie - prośba o pomoc

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    15-12-2007
    Wpisy
    144
    Punkty
    10

    Joomla! 3.6 szukam rozszerzenie - prośba o pomoc

    Witam

    Bardzo proszę Szanownych forumowiczów o radę, podpowiedź, sugestię.

    Szukam jakiegoś gotowego rozszerzenia, które może spełnić moje bardzo proste oczekiwania.

    1. Potrzebuję z poziomu menu, mieć możliwość wybrania kilku grup w skład których będą wchodziły odnośniki do innych zewnętrznych stron.
    2. Po wybraniu grupy chcę, aby pokazały się logotypy tych stron, które oczywiści wcześniej przygotuję.
    3. W tym samym wierszu co logotypy, powinno znaleźć się miejsce na opis tej strony. Opis może być ewentualnie pod logotypem, ale preferuję to pierwsze rozwiązanie.
    4. Oczywiście zdjęcie, jak i opis powinny dać się podlinkować lub ewentualnie jedno z tych dwóch elementów, tak żeby po kliknięciu osiągnąć zamierzony cel, czyli otworzyć nowe okno/zakładkę przeglądarki z docelową stroną.
    5. Chcę jeszcze mieć taką funkcjonalność, która pozwoli zarejestrowanym użytkownikom zrobić sobie coś w rodzaju "ulubionych". Czyli jeżeli użytkownikowi spodobają się np. 4 strony, a każda będzie znajdowała się w innej grupie, to będzie mógł gdzieś tam sobie ją "zahaczyć, aby następnym razem kliknąć jedynie w "ulubione" i od razu korzystać ze swojego zestawu stron. Ilość stron dodawanych do "ulubionych" nie powinna mieć ograniczeń lub ograniczenia nadawane przez admina.

    I to praktycznie tyle, ale...
    5. Zależy mi na tym, aby strona była całkowicie responsywna.
    6. Chcę przetestować zarówno proste rozwiązania, jak i te średnio lub mocno zaawansowane.

    Pomożecie??? Możecie coś polecić, zasugerować?


    Z góry serdeczne dzięki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    15-12-2007
    Wpisy
    144
    Punkty
    10

    Joomla! 3.6

    Witam ponownie

    Trochę czytałem i już wiem, że do tego celu używa się narzędzi do tworzenia katalogów. Rozwiązań jest kilka, jak nie więcej. Najczęściej polecane to:
    Sobi2 lub Sobi pro (nie wiem jaka jest różnica, pomiędzy jednym a drugim)
    K2
    PrestaShop (z wyłączonym koszykiem)
    VirtueMart (odradzany jak mocno zaawansowany)
    RedShop, JoomShopping, Hika, FocalPoint (były i takie propozycje)


    Trudno przetestować wszystkie, więc ponowie swoją prośbę i przypomnę na czym mi zależy:
    1. Na całkowitej responsywności.
    2. Na takiej funkcjonalności, która pozwoli zarejestrowanym użytkownikom zrobić sobie coś w rodzaju "ulubionych". Czyli jeżeli użytkownikowi spodobają się np. 4 strony, a każda będzie znajdowała się w innej grupie, to będzie mógł gdzieś tam sobie ją "zahaczyć, aby następnym razem kliknąć jedynie w "ulubione" i od razu korzystać ze swojego zestawu stron. Ilość stron dodawanych do "ulubionych" nie powinna mieć ograniczeń lub ograniczenia nadawane przez admina.
    3. I dodatkowo na tłumaczeniu na język polski, gdyż zorientowałem się, że to rozbudowane narzędzia, a u mnie z angielskim na bakier.


  4. #3
    Wiarus mjmartino awatar
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Będzin /k Katowic
    Wpisy
    2 751
    Punkty
    212

    Domyślny

    ad. 2
    Zerknij na TO powinno spełnić twoje wymagania.
    ad. 1
    Komercyjne szablony powinny załatwić sprawę + rozszerzenia na bieżąco aktualizowane zgodne z standardami.
    ================================
    Administracja Joomla, Nowości, Artykuły Pomocne Administratorom, Usługi
    >>> https://joomlaguru.pl <<<
    Szkoła Joomla Guru (Kursy Online)
    >>> https://szkola.joomlaguru.pl <<<
    ================================

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    15-12-2007
    Wpisy
    144
    Punkty
    10

    Joomla! 3.6

    WIELKIE dzięki za info Drogi mjmartino

    Cytat Wysłane przez mjmartino Zobacz wiadomość
    ad. 2
    Zerknij na TO powinno spełnić twoje wymagania.
    To świetna wiadomość, że jest taki moduł i na pewno go wykorzystam, zwłaszcza, że cena "do przełknięcia". Czyli jeden problem z głowy.


    Cytat Wysłane przez mjmartino Zobacz wiadomość
    ad. 1
    Komercyjne szablony powinny załatwić sprawę + rozszerzenia na bieżąco aktualizowane zgodne z standardami.
    No jasne. W sumie wszystko idzie w jednym - właściwym kierunku.



    No ale pozostał mi jeszcze jeden problem, czyli wybór z listy kompatybilnych. W dalszym ciągu nie wiem, jakiego narzędzia użyć do moich potrzeb. Jak chodził mi po głowie PrestaShop (z wyłączonym koszykiem), to go nie ma na liście kompatybilnych. I teraz dalej nie wiem co warto wybrać. A sama lista przedstawia się następująco:

    Articles and General Content:
    Joomla Articles, K2 Items, K2 Categories, K2 Users, MosetsTree Items, SobiPro Items, ZOO Items, JEA Items, JoomGalaxy Items, MultiCategories, EasyBlog Items, AcePolls Polls, HDVideoShare Videos

    Advertisements and Classifieds:
    Ads Manager Ads, JobBoard Jobs, EZRealty Properties, JBusinessDirectory Companies, iProperty Properties, Properties Products

    Community Profiles:
    CommunityBuilder Profiles, JomSocial Profiles, JomSocial Groups, LoveFactory Profiles

    Online Sales:
    Virtuemart Items, JDownloads Downloads, HikaShop Items, ShopOffers Offers

    Newsletters and Events:
    NS Pro Newsletters, NS Pro Subscribers, AcyMailing Newsletters, EventBooking Events, JomSocial Events, EventList Events



    Oczywiście wiadomo, że nie wszystko z listy nadaję się do moich potrzeb ;)

Podobne tematy

  1. prośba o pomoc..
    przez puzonj26 na forum Różne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 25-03-2011, 13:42
  2. Prośba o pomoc!!!!!
    przez aladula na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 18-03-2009, 18:40
  3. Prośba o pomoc
    przez zwiastun na forum Archiwum - wpółpraca z PCJ
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 07-08-2008, 20:44
  4. prośba o pomoc
    przez Jolka na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-12-2007, 13:22
  5. Prośba o pomoc
    przez siekO na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 06-11-2007, 22:15

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •