Witam,
mam następujący problem:

Mam założonych 3 użytkowników: user1, user2 i user3 do tego mam 2 grupy użytkowników:grupaA, grupaB których grupą nadrzedną jest grupa 'Author' - są to użytkownicy frontowi, którzy dodają artykuły do konkretnych kategorii.
Posiadam 2 kategorie: kategoriaA, kategoriaB.

Ustawiłem takie uprawnienia:
user1 jest przypisany do grupaA. GrupaA może dodawać artykuły do kategoriaA - ma ustawione w prawach kategorii 'tworzenie' na dozwolone. Natomiast dla kategoriaB prawa są ustawione na zabronione.
user2 jest przypisany do grupaB. GrupaB może dodawać artykuły do kategoriaB - ma ustawione w prawach kategorii 'tworzenie' na dozwolone. Natomiast dla kategoriaA prawa są ustawione na zabronione.
user3 jest przypisany do grupaA i grupaB

Problem pojawia się dla użytkownika user3 który jest przypisany do grupaA i grupaB - skutkuje to tym, że nie widzi on żadnej kategorii (rozumiem, że grupaA nie może zapisywać w kategoriaB i grupaB nie może zapisywać w kategoriaA, prawa się tutaj gryzą).

Czy ma ktoś pomysł w jaki sposób mogę rozwiązać powyższy problem, tak aby user3 widział kategoriaA i kategoriaB, user1 widział tylko kategoriaA, a user2 widział tylko kategoriaB ?


Posiadam Joomla 3.6.5