Witam, chciałem przeprowadzić migrację szkolnej strony, postawionej na joomli 1.5.15 do wersji 2.5 bo dla takiej znalazłem ten sam szablon. Strona jest jest niestety zawirusowana i firma hostingowa postwiłą warunek dla odblokowania po oczyszczeniu i dokonaniu migracji.

Przeczytałem poradniki na stronie wiki.joomla na temat migracji, chciałem wykonać pierwszy krok, mianowicie zaktualizować do wersji 1.5.26, ale nie mogę zainstalować pakietu aktualizacyjnego - Joomla_1.5.0_to_1.5.26-Stable-Patch_Package, po próbie instalacji pojawia mi się błąd :
  • Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.




Pakiet nie jest podwójnie skompresowany. Pobierałem go z dwóch źródeł i pojawia się ten sam komunikat. Strony z których pobierałem nie są oficjalnymi jooml'a , ale na stronie joomla.org nie znalazłem tego pakietu a na stronie joomlacode.org nie mogę się zarejestrować (nie otrzymuję linku aktywującego konto).


Bardzo proszę o pomoc! To jest szkolna strona i zawiera informację z okresu 7 lat.