Problem po przeniesieniu serwisu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem po przeniesieniu serwisu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    11-02-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Joomla! 3.6 Problem po przeniesieniu serwisu

    Mam problem z serwisem po przeniesieniu z hostingu Nazwa na Hekko.
    Przeniesienie serwisu wykorzystałam do wyczyszczenia z ewentualnych pozostałości po wcześniejszych włamaniach i nieużywanych dodatkach. W efekcie Joomla instalowana od nowa, przeniesione tylko niektóre tabele z bazy danych (content, moduły,menu, te związane z użytkownikami i Kuneną). Dodatkowo zainstalowane RSFirewall, Infociacho, moduł Social Media Share i Kunena. Strona tymczasowo instalowana na domenie od hekko. Na stronę weszłam z linku w instalatorze i tam monitorowałam wprowadzane zmiany, nie zamykając karty w przeglądarce.
    Gdy już wszystko wyglądało ok, gotowe do przekierowania domeny, okazało się, że po wpisaniu adresu strony w przeglądarce pojawia się komunikat błędu 404. Prawidłowo wyświetlają się jedynie strony kierujące do zakładek. I tak po wpisaniu adresu mojadomena.hekko24.pl (z www czy bez) jest komunikat błędu 404, ale mojadomena.hekko24.pl/start /forum itd wyświetla się prawidłowo. Po kliknięciu w komunikacie błędu na "Strona startowa" w adresie dochodzi przyrostek index.pl ale błąd 404 pozostaje. W ustawieniach mam aktywowane proste adresy i url rewriting.

    Zdaniem pomocy z hekko jest to „kwestia wewnętrznych ustawień konfiguracyjnych skryptu i co ma być jego stroną startową”. Inny konsultant Hekko wskazał na logi błędów Apache, gdzie pojawia się jedynie następujący błąd:
    PHP Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, nullgiven in/home/cyberbab/domains/mojadomena.hekko24.pl/public_html/modules/mod_menu/tmpl/default.phpon line 37
    Porównywałam te pliki i z serwisu na Hekko i Nazwa i oryginalny z Joomla i we wszystkich wskazana linia jest identyczna, więc to chyba nie to.
    Plik konfiguracyjny wygląda na ok, plik .htaccess podmieniałam na oryginalne z Joomla i Hekko, wyłączałam doinstalowywane dodatki, ale bez zmian.
    Borykam się z tym problemem już trzeci dzień i nie mam już pomysłu, gdzie może być błąd. Byłabym wdzięczna za Wasze sugestie co jeszcze sprawdzić.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    20-02-2012
    Wpisy
    247
    Punkty
    43

    Domyślny

    public $live_site = '';
    masz nowy adres ?
    Pomógłem - daj punkt

    Przekaż swój 1 %


    Przyłącz się do akcji

    www.mojalewastopa.pl

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    11-02-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za chęć pomocy, ale to nie to, bo taki dokładnie wpis w pliku konfiguracyjnym mam. Adres na razie nowy, bo tymczasowo na czas instalacji i konfiguracji jestem na domenie od Hekko. Na razie zabrałam się za ponowną instalację Joomla i póki co wszystko jest ok. Za pierwszym razem coś musiało żle się zainstalować, bo nawet do instalacji niektórych dodatków musiałam wyłączać safe mode na hostingu a teraz śmiga. Może się uda, o ile problem nie pojawi się po zmianie nazwy domeny.

Podobne tematy

  1. Problem z Joomla Comment po przeniesieniu serwisu na nowy hosting
    przez henry na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 02-06-2011, 15:51
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 10-10-2010, 02:27
  3. Po przeniesieniu serwisu - problem z logowaniem
    przez velociraptor na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 01-09-2008, 15:55
  4. Problemy po przeniesieniu serwisu
    przez wkrawczyk na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 02-11-2007, 20:14
  5. Problem z Mosce po przeniesieniu serwisu
    przez costa na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 28-08-2007, 22:12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •