Rozglądam się za rozwiązaniem skutecznie pozwalającym obsłużyć Open Graph. Wiadomo, chodzi o social media. Z doświadczenia możecie polecić jakiś plugin, który pozwoli dodać przyciski pod artykuły i skonfigurować informacje zgodne z OG? Gdyby miał ten opcję dodania "polubiacza" strony na FB, byłoby super. Co do OG, spotkałem się z opisem w języku angielskim, który wskazuje jak to przeprowadzić bez wtyczek, w oparciu o system tagów Joomla. Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem opis. Wygląda to tak, ze trzeba spreparować szablon prezentacji tagów, a potem dodając artykuł dodać odpowiednie tagi? W jakiej postaci? Może ktoś tak już robił i może podzielić się doświadczeniem?

Co do wtyczek, to pewnie najfajniej byłoby nieodpłatną, ale przede wszystkim zależy mi na bezpieczeństwie, pełnej kompatybilności z Joomla 3.6.5 i stabilności. Chciałbym coś możliwie najmniej inwazyjnego. Aha, póki co, szblon, na którym strona działa to protostar, jeśli to ma znaczenie.

A tu link do opisu, o którym wspomniałem wyżej: https://www.robertwent.com/blog/joom...mla-3-template