Cytat Wysłane przez sisimon Zobacz wiadomość
Witam. Od miesiąca próbuję podnieść pozycję strony http://okolice-zakliczyna.pl/ i mi to nie wychodzi. Jak w google wpisuję Zakliczyn to nie ma mojej stronki . Mógłby mi ktoś doradzić, co zrobić aby pokazywała się w wyszukiwarce ?

Na dzień dobry - Search Console to za mało, potrzebny jest kod śledzenia oraz mapa strony xml, a potem
polityka pozycjonowania strony, czyli słowa po jakich chcesz promować stronę i systematyczne tworzenie treści, która to zapewni.
Może to będzie dla Ciebie zaskoczeniem, ale dla wyszukiwarek nie istnieją obrazy, filmy itd. TYLKO TEKST

Twoja strona jest napakowana obrazkami i wizualnie ok, ale dla pozycjonowania fatalnie, do tego słabe opisy, znaczniki, struktura itd...
Dla porównania pokażę Ci nagłówek dobrze wypozycjonowanej strony, żebyś mógł porównać i mieć wyobrażenie jak wiele brakuje u Ciebie
Załącznik 9149
sprawdź czy masz u siebie takie tagi i czy wartości tych tagów mają taką długość jak u Ciebie. W każdej z tych linii znajdują się wartości wg których pozycjonowana jest strona. itd...

Niestety usługi SEO są płatne, i jeśli chcesz audutu strony pod kątem SEO, to wyślij info na priv. Analiza będzie szybka