Kalendarz (DPCalendar i JEvents)
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Kalendarz (DPCalendar i JEvents)

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2010
    Wpisy
    67
    Punkty
    10

    Joomla! 2.5 Kalendarz (DPCalendar i JEvents)

    Witam,
    chciałem umieścić na stronie jakiś kalendarz, tak aby było można do niego dodawać wydarzenia.
    Zainstalowałem DPCalendar i umieściłem na stronie pod menu. Jednak nad kalendarzem cały czas kręci się tak jakby wczytywanie czy ładowanie i kalendarz nie wyświetla wydarzeń. Dodałem więc ten sam kalendarz także do menu jako kolejna pozycja/artykuł. I tam kalendarz działa bardzo dobrze. Wyświetla wydarzenia. Jestem pewien, że w module tak samo jak w pozycji menu załadowałem tan sam kalendarz. Kalendarz ma dodane wydarzenia.

    Skoro nie dało się z tym nic zrobić to postanowiłem go odinstalować. Zaznaczyłem 2 czy 3 pozycje jakie miał ten DPC i kliknąłem odinstaluj, ale wyskoczyło coś takiego m.in.:

    W manifeście rozszerzenia podano nieprawidłowy identyfikator klienta. Klika taki linijek + jeszcze inne dwa komunikaty.

    Ale po tym PDC zniknął z Joomla.


    Zainstalowałem więc inny JEvents. W tym niestety nie za bardzo się orientuje. I też go wywaliłem.
    Pojawi się taki komunikat przy odinstalowywaniu:

    Próba odinstalowania nieznanego rozszerzenia. To rozszerzenie mogło już zostać wcześniej usunięte.


    Ten pierwszy - DPCalendar podobał mi się najbardziej, ale nie wiem dlaczego nie chce się aktualizować pod menu.

    Czy ktoś wiem może jak najpierw zaradzić coś na ten może niewczytujący się kalendarz z wydarzeniami. Zainstalowałbym go ponownie. A później jak sprawdzić czy został usunięty ten JEvents.

    Chyba, że możecie polecić mi jakiś inny kalendarz po polsku.
    Ostanio edytowane przez zwiastun : 23-03-2017 16:16

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    23-03-2017
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Powielam temat. Mam ten sam problem.
    Nie działa okno kalendarza, jednak pojedyncze wydarzenia da się bez problemu przeglądać ze strony witryny.
    Załącznik 9082


    Cytat Wysłane przez dominik_fil Zobacz wiadomość
    Witam,
    chciałem umieścić na stronie jakiś kalendarz, tak aby było można do niego dodawać wydarzenia.
    Zainstalowałem DPCalendar i umieściłem na stronie pod menu. Jednak nad kalendarzem cały czas kręci się tak jakby wczytywanie czy ładowanie i kalendarz nie wyświetla wydarzeń. Dodałem wieć ten sam kalendarz także do menu jako kolejna pozycja/artykuł. I tam kalendarz działa bardzo dobrze. Wyświetla wydarzenia. Jestem pewien, że w module tak samo jak w pozycji menu załadowałem tan sam kalendarz. Kalendarz ma dodane wydarzenia.

    Skoro nie dało się z tym nic zrobć to postanowiłem go odinstalować. Zaznaczyłem 2 czy 3 pozycje jakie miał ten DPC i kliknałem odinstaluej, ale wyskoczyło coś takiego m.in.:

    W manifeście rozszerzenia podano nieprawidłowy identyfikator klienta. Klika taki linijek + jeszcze inne dwa komunikaty.

    Ale po tym PDC zniknał z Joomla.


    Zainstalowałem więc inny JEvents. W tym niestety nie za bardzo się orintuje. I też go wywaliłem.
    Pojawi się taki komunikat przy odinstalowywaniu:

    Próba odinstalowania nieznanego rozszerzenia. To rozszerzenie mogło już zostać wcześniej usunięte.


    Ten pierwszy - DPCalendar podobał mi się najbardziej, ale nie wiem dlaczego nie chce się aktualizować pod menu.

    Czy ktoś wiem może jak najpierw zaradzić coś na ten może niewczytujący się kalendarz z wydarzeniami. Zainstalowabym go ponownie. A później jak sprawdzić czy został usunięty ten JEvents.

    Chyba, że możecie polecić mi jakiś inny kalendarz po polsku.

  4. #3
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89

    Domyślny

    Moim skromnym zdaniem, o ile nie ma potrzeby wdrażania jakichś mega skomplikowanych funkcji, to iCagenda nie ma sobie równych
    http://www.joomla-overview.eu/cms-jo...zenia/icagenda
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

Podobne tematy

  1. JEvents -mini kalendarz
    przez gkudlacz na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 27-04-2013, 19:04
  2. Kalendarz JEvents
    przez kris.sycewo na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 06-03-2012, 08:22
  3. kalendarz jevents
    przez kris.sycewo na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 20-01-2012, 09:23
  4. Kalendarz Jevents problem z stroną dnia
    przez Hiram na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 15-06-2011, 15:41
  5. Kalendarz wydarzeń - alternatywa JEvents
    przez Dan-Tom na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 31-08-2010, 20:49

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •