AkoComment nie wyświetla "napisz komentarz" - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 27 z 27

Temat: AkoComment nie wyświetla "napisz komentarz"

  1. #21
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Tak na marginesie i z ciekawości: Oryginalna wersja A. Konze obsługuje Badword2? Nie wiedziałem.
    Komponent powstał dla Mambo, dość dawno. Może sprawiać w Joomla kłopoty ze zrozumialych względów. Chyba tylko 'addarek' potestował, posprawdzał i w efekcie wniósł coś konretnego do całej tej dysputy. Dzięki, poprzyglądam się, może znajdę źródło tych kłopotów.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    14-02-2006
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    tylko 'addarek' potestował, posprawdzał i w efekcie wniósł coś konretnego do całej tej dysputy.
    Ok. Obiecuję, że więcej nie będę zawracać głowy koledze Zwiastunowi i innym użytkownikom swoimi bezużytecznymi radami :cool:

  4. #23
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    co się zara obraża? Komponent jest zainstalowany na joomla.pl Dziala? Działa. I nie czyniono niczego ponad to, co należało uczynić. Forum jest po to, by zgłaszać problemy, ale stwierdzenia, że nie działa, mi nie dziala, ja zainstalowalem i nie działa, itp. niczego nie wnoszą.
    Mnie też czasami różne rzeczy nie chcą zadziałać, ale zanim zapytam o radę kolegi czy syna, to sprawdzam niekiedy dziesiatki razy, co może być powodem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #24
    Debiutant
    Dołączył
    14-02-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Dodatek do komentarzy

    Pod adresem http://www.dpaulus.de/content/view/30/54/
    jest ciekawy dodatek antyspamowy przeciwko robotom do AkoComment - z instrukcją instalacji.
    Działa OK.

  6. #25
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie tylko mam ochotę pokontynuowac wątek. Także potrzebę.
    Właśnie zinstalowałem wersję akoCommentplus na serwerze, na którym jest PHP5. I oczka mnie nie mylą: na 100% nie działa wysyłanie komentarzy ze strony, jeśli ustawione są kategorie, w których można komentowac arty. Za to działa w oknie wyskakującym, działa, gdy {moscomment} wpisywany jest do arta.
    Ale moze to akoComment plus. Jutro sprwdzę jeszcze oryginalne akoComment A. Konze.
    Pytanie? Czy w Waszym przypadku zdarzenia miały na systemie z PHP5?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #26
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    No to już jest jutro. Sprawdziłem.
    Zwracam honory, komu trzeba. Powód został zlokalizowany - w bocie niewielki dodatek (już nie pamiętam skąd się wziął) powodował, że nie można było wysłać komentarza ze strony (gdy były zaznaczone kategorie).
    Przy okazji drobny retusz spowoduje, że jeżeli Badword nie będzie zainstalowany, nie będzie się pojawiać żądanie zainstalowania.
    Poprawiony komponent zostanie opublikowany jutro (rzeczywiście już jutro, nie dziś) włącznie z systemem antyspamowym.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #27

    Domyślny

    co mam zrobić, jeśli ściągnąłem paczkę com_akocomment_2.0.1_plus-pl i gdy publikuje akocommentbot mam białą stronę na portalu. Gdy wyłączę go wszystko działa sprawnie..

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •