Czy dam radę - proszę o prawdę.
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Czy dam radę - proszę o prawdę.

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    22-03-2017
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Joomla! 3.6 Czy dam radę - proszę o prawdę.

    Chciałbym stworzyć stronę www w Joomli. pomińmy o czym. Znam CSS i HTML, i trochę ogarniam JOOMLĘ. Chce pozostawić cos po sobie w sieci. Mam kilka pomysłów tylko nie wiem czy poradzę sobie w kodowaniem (mniejsze obawy), późniejszą administracją ale nie wiem czy bez znajomości PHP ogarnę całą resztę? CO jak będzie wirus na stronie lub przestanie działać? Naprawa tego kosztuje a nie planuję zarabiac na tych stronach. Ma kilku znajomych po Technikum informatycznym i myślę, że dorgo nie policzyli by za swoją pomoc. Jak myślicie czy dam radę stworzyć stronkę w JOOMLI i zatroszczyć się o nią? Uprzejmie proszę o szczere wypowiedzi. Z góry po stokroć dziekuję. :-)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    20-02-2012
    Wpisy
    247
    Punkty
    43

    Domyślny

    Powiem tak jeśli chcesz postawić stronę w Joomla Na pewno dasz radę Będzie to jednak wymagało od ciebie cierpliwości i trochę nauki z czasem być może będziesz musiał poznać PHP ale tym bym się na początek nie martwił Wszystko zależy od twojej chęci i zapału im dalej w las tym więcej będziesz musiał wiedzieć jednak lepiej próbować niż siedzieć z założonymi rękami
    PS co do obaw o koszty to w życiu już tak jest że albo poświęcamy swój czas albo swoje pieniądze
    Pomógłem - daj punkt

    Przekaż swój 1 %


    Przyłącz się do akcji

    www.mojalewastopa.pl

  4. #3
    Przeglądacz Hajmus awatar
    Dołączył
    20-08-2014
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    84
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jeżeli będziesz korzystał z rozszerzeń z dobrych źródeł i regularnie aktualizował system to nie widzę przeszkód w poprawnym działaniu przez długi czas.

  5. #4
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    1. Dasz radę
    2. Wykonaj stronę sam - dużo się nauczysz i nie będziesz potrzebował zbędnej pomocy a właściwą dostaniesz tutaj tylko musisz wykazać się cierpliwością ponieważ nie pełnimy tutaj regularnych dyżurów.
    3. Zanim zadasz pytanie poświęć przynajmniej faktyczną godzinę na poszukanie informacji odnośnie rozwiązania problemu w internecie ponieważ większość problemów "już było".
    4. Jeżeli rozszerzenia będą pochodziły z rzetelnych i wiarygodnych źródeł oraz wykażesz się dbałością o aktualizacje i konsekwencją w wykonywaniu kopii zapasowych to praktycznie nie ma się czego obawiać w kwestii - "jeżeli będzie wirus" - bo go nie będzie wirusa tyle że zadbać musisz nie tylko o zabezpieczenie witryny jako takiej ale również o "higienę" hostingu na którym pracujesz jak i komputera, połączeń ftp, bezpieczeństwa wprowadzanych haseł itp.
    Reasumując - jeżeli starczy sił, konsekwencji w działaniu i samozaparcia - Dasz radę spokojnie :-)

Podobne tematy

  1. mój pierwszy backup proszę o radę - wersja Akeeba
    przez ka_enigma na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 06-01-2015, 10:01
  2. Wbudowany moduł liczby gości online - czy pokazuje prawdę?
    przez Mateluta na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 24-01-2012, 12:53
  3. Czy dam się zrobić coś takiego??
    przez rom3o na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 03-03-2011, 20:58
  4. budowanie bazy danych - proszę o radę
    przez xbokser na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 11-01-2009, 23:08
  5. Czy dam radę postawić Jomlę na tym serwerze?
    przez MySS na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 07-11-2007, 19:46

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •