Witam mam problem z wyświetleniem się witryny po aktualizacji joomla do 3.7. Po aktualizacji która teoretycznie przebiegła pomyślnie po wprowadzeniu adresu strony wyskakuje

0 - Call to undefined function ereg_replace()

Wyświetliły mi się takie dwa ostrzeżenia ale nie wiem czy to ma związek z tym że nie wyświetla mi się strona po aktualizacji joomla. Do tej pory nie miałem żadnych problemów z instalacją aktualizacji joomla.

Brak katalogu tymczasowego PHP.
Katalog tymczasowy PHP jest miejscem, z którego korzysta PHP do przechowania przesyłanego pliku, zanim Joomla uzyska do niego dostęp. Nieustawienie tego katalogu nie zawsze powoduje problemy, ale jeśli pliki manifestu lub wczytywane pliki nie są wykrywane, ustaw ten parametr przy pomocy pliku php.ini, co może naprawić problem.


Rozmiar przesyłanych plików jest większy niż maksymalny rozmiar danych przesyłanych metodą POST.
Wartość zmiennej upload_max_filesize w pliku php.ini jest większa niż wartość zmiennej post_max_size. Ponieważ ustawienie zmiennej post_max_size ma pierwszeństwo przed upload_max_filesize, to będzie powodować blokowanie wykonania żądań większych niż określone jej wartością. Jest to błąd w konfiguracji serwera. Wartość dla post_max_size powinna być większa niż dla upload_max_filesize, np. o 1. Spowoduj jej zwiększenie lub zmniejszenie wartości upload_max_filesize.