Witajcie,

Nie do końca wiedziałem gdzie umieścić temat- jeżeli zrobiłem to niepoprawnie proszę o wybaczenie i przeniesienie w odpowiednie miejsce


Jestem początkującym użytkownikiem narzędzia Joomla! -bardzo mi się spodobała prostota oraz darmowa dostępność
Natomiast mam problem- szukam dodatku do Joomla! który pozwoli mi na stworzenie ankiety do badania do pracy dyplomowej.
Chodzi o kwestionariusz ankiety- połowa pytań to zamknięte, połowa otwarte. W google znalazłem dość ciekawy komponent (jVoteSystem) ale tylko do pytań zamkniętych- d dość ograniczoną jak na moje potrzeby formą pytań

Bardzo byłbym wdzięczny o pomoc w znalezieniu odpowiadającego komponentu dzięki które mogę tworzyć zarówno pytania do ankiety otwarte i zamknięte a także w miarę możliwości jakby była opcja anonimowego głosowania (bez rejestracji/logowania użytkownika). extensions.joomla.com - ciężko się wyszukuje gdyż nie ma opcji wyszukiwania po wersji 2.5
Wersja Joomla której używam to 2.5 -wiem że ta wersja odchodzi (o ile już nie odeszła ) do lamusa dlatego rozwiązanie może być także płatne.