Witam!
Ponieważ po raz pierwszy jestem na tym forum wypada się przedstawić
Jestem emerytem, mam już 7x lat, ale nie chciałbym usiąść przed telewizorem i czekać "końca swoich dni"
Zainteresowań mam sporo, a jednym z ostatnich jest własna strona www. Kupiłem książę Joomla! 3x autor Sławomir Pieszczek, obejrzałem "multum" filmików na YouTube i chciałem poznane nauki wcielić "w czyn". Wgrałem najnowszą wersję XAMPP 7.1.7 w której zbędny jest, a potrzebny w poprzednich wersjach dodatek XAMPP Launcher. Uruchomiłem XAMPP'a, oba pol przy Apache i MySQL wyświetliły się na zielono, strona projektu XAMPP wyświetliła mi się po wprowadzeniu w wyszukiwarce adresu localhost, a więc uznałem, że z XAMPP'em jst wszystko w porządku. W folderze htdocs utworzyłem dodatkowy folder, do którego rozpakowałem pobraną najnowszą wersję Joomla 3.7.3. Strona instalacyjna Joomla otwiera się bez problemów, wpisuję potrzebne informacje, uruchamiam instalację i pasek informujący o instalacji przesuwa się mniej więcej do 2/5 i wszystko zamiera. Proces instalacji powtarzałem kilka razy, za każdym razem to samo. gdzie robię błąd?
Bardzo proszę o pomoc. Pierwszą, ale przypuszczam nie ostatnią.
Jeszcze nie ma ikony 3.7.x, zatem może następnym razem będzie!
Za pomoc z góry dziękuję.
Staszek