Szybka rejestracja
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Szybka rejestracja

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    24-12-2006
    Wpisy
    280
    Punkty
    10

    Domyślny Szybka rejestracja

    Witajcie !

    Szukam jakiegoś komponentu/dodatku, który doda mi np. w pozycji top, baner miejsce na szybka rejestracje (login,email,hasło). Czy znacie coś takiego ?

    Np. tutaj jest to czego szukam: http://6630.com.pl/

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 15:05

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Pytanie niejasne. Miejsce na moduł to pozycja modułu.Pozycji nie dodaje żaden moduł. Są w szablonie. Można dołożyć jeszcze, jak się chce.

    2. Moduł "szybkiej rejestracji" - jeśli ma to być rejestracja bez aktywacji konta, to tylko kwestia ustawień w konfiguracji globalnej. Nie potrzeba tutaj żadnych innych rozwiązań.

    3. Jeśli ilosć danych rejestracyjnych ma być większa, poszukać komponentu userEXT
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    24-12-2006
    Wpisy
    280
    Punkty
    10

    Domyślny

    2. Moduł "szybkiej rejestracji" - jeśli ma to być rejestracja bez aktywacji konta, to tylko kwestia ustawień w konfiguracji globalnej. Nie potrzeba tutaj żadnych innych rozwiązań.
    Właśnie o to mi chodzi tylko, żeby było tak jak na załączony przeze mnie linku. Np. wchodzi ktoś na stronę główną i tuż nad newsami ma miejsce do szybkiej rejestracji. Moze byc bez aktywacji konta.

    Standardowo jest pod miejscem do zalogowania link: "Zarejestruj się" a ja chce to zastapic w wyżej wymieniony sposób.

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Rozumiem, ale to nie tyle kwestia modułu, a formatowania. O ile pamiętam, kiedyś do CB (Community Builder) był moduł logoania w układzie pionowaym, poszukaj w zasobach, sądzę że takie rozwiązanie gdzieś na pewno jest
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    24-12-2006
    Wpisy
    280
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przeszukałem, ale nie ma na http://www.joomlapolis.com . Bardziej bym chciał moduł rejestracji w układzie poziomym.

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    17-03-2010
    Wpisy
    117
    Punkty
    10

    Domyślny

    Odkopuję, ale czegoś takiego właśnie szukam, modułu user EXT nie można nigdzie znaleźć.
    Login, mail, hasło, taką prostą rejestrację bym chciał. A nie "Imię" i "nazwa użytkownika", ludzie nie wiedzą gdzie wpisać login. A zresztą, po co podawać imię?

    Również chciałbym aby w profilu danego użytkownika wyświetlały się inne informacje (i jednocześnie była możliwość wpisania ich w edycji profilu). Chodzi mi o takie dodatkowe pola, ja np. numer gg, czy inne, które sobie sam wybiorę. Jest coś takiego?

  9. #8
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Witam.

    @grzybiarz, to rzeczywiście odkopałeś temat W tej chwili Community Buiolder spełnia wszystkie wymogi, których potrzebujesz. Wszystkie niezbędne linki >>tutaj<<. Instalujesz komponent + moduł, tworzysz potrzebne - dodatkowe pola, a w konfiguracji ustawiasz które mają być dostępne przy rejestracji, a które w edycji profilu: >> Field Management.

    -----------------------------------------------------------
    Dajnowiec.pl
    - Tworzenie stron internetowych
    WspieramBiznes.pl
    - Twój partner w biznesie!
    Dołącz do NAS na Facebooku




  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    17-03-2010
    Wpisy
    117
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki Seba! właśnie bawię się tym dodatkiem... tylko nie wiem gdzie wrzucić spolszczenie. Zainstalować standardowo się nie chce. Uf, padam, od 15ej siedzę przy kompie i się w to "bawię".
    Ostanio edytowane przez grzybiarz : 16-12-2011 20:57

  11. #10
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Czytamy przewodnik, czytamy ... Instalacja
    Spolszczenie komponentu instalujemy przechodząc do zakładki Dodatki (Plugin Management). Z panelu administracyjnego wybieramy Komponenty -> Community Builder -> Plugin Management, a następnie klikamy opcję Install Plugin.

    -----------------------------------------------------------
    Dajnowiec.pl
    - Tworzenie stron internetowych
    WspieramBiznes.pl
    - Twój partner w biznesie!
    Dołącz do NAS na Facebooku




Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •