Witam!
Mam pośredni problem z tym komponentem, a mianowicie: Wgrałem na własnym komputerze Xampp, chciałem skonfigurować poprzez odtworzenie mojej witryny. Stworzyłem kopię za pomocą powyższego komponentu i za pomocą Exract Wizard chciałem witrynę sobie rozpakować. Jednak kilkukrotnie wyskakuje komunikat, jednym razem, że w nazwie jakiegoś pliku jest niedozwolony znak (ok, usunąłem, go bo był mało ważny), kolejny raz, że długość pliku jest powyżej 250 znaków i jest za długa. Takim sposobem, nigdy mogę tego nie zrobić, bo za każdym razem jak usuwałem plik,musiałem od nowa robić kopię i cały proces od początku. Wyskoczył błąd jakiegoś pliku i od nowa to samo.
Można jakoś to ominąć? Dodam, że w Xampp wykonywałem to również poprzez kickstar.php problem ten sam. Dziwna sprawa. Problem jest też taki, że jak padnie mi strona to nawet nie będę mógł jej zapewne przywrócić, bo będą pojawiały się te błędy,czy to niedozwolonego znaku w nazwie, czy zbyt długiej nazwy. Pliki, które mają te błędy to przede wszystkim miniaturki (znajdują się w images/thunbails). Pewna część obrazów w serwisie jest dodawana poprzez wklejenie linku do zdjęcia z innych witryn.