Mam za zadanie stworzyć i opublikować na stronie klienta formularz zgłoszeniowy na konferencję, taki, jaki mają już oni na kurs. Czyli formularz na kurs już jest, a ja mam dodać formularz na konferencję.

Udało mi się utworzyć taki formularz, i widnieje on już ładnie na liście dwóch formularzy w Menage Forms komponentu BreezingForms. Nie mogę go jednak nigdzie podejrzeć (poza miejscem, w którym go utworzyłam).
Jak mam go opublikować w stosownym miejscu (w jakimkolwiek, bylebym mogła potem się do niego odwołać linkiem), czyli np. w artykule, który ma konkretny tytuł i konkretną ścieżkę? Główkuję od kilku dni, paczę i paczę... i widzę ciemność.

Gdy analizuję link do tego pierwszego formularza (kursu), to w ścieżce widnieje alias, którego nie mogę nijak znaleźć wśród nazw artykułów (pytanie na marginesie - czy da się przeszukiwać po aliasach?) Chciałam dociec przez analogię, w jakim artykule lub komponencie został umieszczony. Niestety nie potrafię. Może ktoś z Was potrafi mi podpowiedzieć, please? Jestem żółtodziobem i strasznie się w tym temacie pogubiłam.

Z góry serdecznie dziękuję za każdą wskazówkę
- Basia