Błąd w .user.ini
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Błąd w .user.ini

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    27-03-2008
    Wpisy
    192
    Punkty
    10

    Domyślny Błąd w .user.ini

    Mam ten sam problem tyle że hosting w AZ.pl. W logach nieustanne błędy:
    syntax error, unexpected '=' in /home/cui****/public_html/strony/mojastrona/.user.ini on line 1

    Wersję PHP w cPanel mam ustawioną na 7.1 czy dobrze?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz komodore awatar
    Dołączył
    02-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    822
    Punkty
    109

    Domyślny

    hizel czyli wiesz, że masz błąd składni w pliku .user.ini - interpreter napotkał znak '=' a spodziewał się czegoś innego.

    Dobór wersji PHP zależy od składników Twojej strony - jeśli działąją na 7.1, to dobrze, jeśli coś nie działa, to zmieniasz na inne działające w 7.1 lub obniżasz wersję PHP (oczywiście bez przesady).

    Następnym razem nie zaśmiecaj forum, tylko utwórz nowy temat. Twój problem nie dotyczył tematu, w którym zrobiłeś wpis.
    Przyłącz się jeśli masz chęć posłuchać lub porozmawiać o Joomla! i niedaleko Ci do Poznania.


    Klikając "Pomógł - daj punkt" poniżej, motywujesz mnie do dalszej pomocy użytkownikom forum.

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    27-03-2008
    Wpisy
    192
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszam że podpiołem się pod inny temat ale wydawał mi się identyczny jak mój. Zacznę więc od początku. Jakiś czas temu w cPanel w AZ.pl pojawiła się możliwość zmiany wersji PHP na 7.1 więc zmieniłem, strona działała. Zbiegło się to z aktualizacją joomli do wersji 3.8.1. W tym samym czasie od czasu do czasu zamiast strony pojawiał się komunikat: Błąd serwera 500. Zgłosiłem problem do AZ i najpierw przez kilka dni dostawałem informacje że problem jest po stronie serwera i pracują nad tym. Po kilku dniach dostałem informację że wszystko już jest ok, ale problem Błędu 500 dalej na mojej stronie występował. Wtedy dostałem informację:
    "Obecnie z naszej strony nie zauważyliśmy występowania błędów 500, natomiast gdyby się takie błędy pojawiały mogą oznaczać przekroczenie ilości dostępnych procesów dla danego typu konta. Z naszej strony zachęcamy do zapoznania się z logami w katalogach logs oraz access_log, gdzie znajdują się logi phpreq, phperr"
    W phperr znalazłem nieustanne błędy w .user.ini i stąd wziął się ten temat i skojarzenie z innym do którego się podłączyłem.
    Plik .user.ini wygląda tak i zawsze taki był, nie widzę w nim błędu:
    magic_quotes_gpc = Off
    max_input_vars = 5000
    suhosin.session.cryptua = "Off"
    suhosin.session.encrypt = "Off"
    suhosin.post.max_vars = 7000
    suhosin.request.max_vars = 7000
    suhosin.simulation = "On"
    memory_limit = 1024M

    W phpreq z kolei pojawia się ciągle coś takiego: 11:38:15hp71:/home/cui*****/public_html/mojastrona
    a dla strony która ma ustawione PHP 5.5 : 11:35:32hp55:/home/cui****/public_html/innastrona

Podobne tematy

  1. Artykuły na stronie głównej w pozycjach - user1 user 2 user 3
    przez tominik na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 24-01-2012, 18:57
  2. Zaprponuj newsa - zarejstrowany user.
    przez Arkady na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 25-11-2006, 03:09
  3. User Manager plus dodatkowe mozliwosci
    przez basil na forum Własne rozwiązania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 10-03-2006, 08:22

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •