Wielojęzyczność - Stan "Ta strona jest ustawiony jako witryna wielojęzyczna. Nie..."
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Wielojęzyczność - Stan "Ta strona jest ustawiony jako witryna wielojęzyczna. Nie..."

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    15-05-2016
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny Wielojęzyczność - Stan "Ta strona jest ustawiony jako witryna wielojęzyczna. Nie..."

    Witam!
    Mam zbudowaną stronę w Joomla 3.8 i mam problem z wielojęzycznością. Dodatek Wielojęzyczność - Stan wyświetla taki komunikat "Ta strona jest ustawiony jako witryna wielojęzyczna. Nie można publikować modułu wyświetlającego pozycję menu Strona główna (Home) któremu ustawiono język na "Wszystkie". W przeglądarce natomiast pojawia się
    Ta strona nie działa
    Strona xxxxxx spowodowała zbyt wiele przekierowań.
    Usuń pliki cookie.
    ERR_TOO_MANY_REDIRECTS"

    Jak wyłączam w menu PL pozycje domyślną strona się wyświetla, ale już po kliknięciu w EN pojawia się ten komunikat o wielu przekierowaniach.
    Proszę o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A jakiej pomocy ocekujesz? Czy to ma być strona wielojęzyczna? Czy jednojęzyczna?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    15-05-2016
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Od kilku dni bezskutecznie szukam rozwiązania. Może ktoś kiedyś miał podobny problem, może ktoś napisze jakieś wskazówki. Strona jest dwujęzyczna PL, EN.
    Poniżej screen dodatku wielojęzyczność - stan

    Załącznik 9211

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Z załącznikami od dawna mamy na forum problem. Trzeba sprawdzać, czy załacznik się wyświetla. Twój akurat nie.
    Masz źle skonfigurowaną wielojęzyczność. Domyślna pozycja menu musi być w domyślnym języku, np. polskim. Do niej trzeba stworzyć skojarzoną pozycję menu w drugim języku. I tak z każdym elementem strony. Na forum znajdziesz krótką informację, jak zbudowac wielojęzycznośc
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    15-05-2016
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dziękuję za szybkie odpowiedzi. U mnie załącznik się otwiera, ale w takim razie poniżej to co pokazuje dodatek wielojęzyczność - stan

    Wielojęzyczność - Stan

    Ta strona jest ustawiony jako witryna wielojęzyczna. Nie można publikować modułu wyświetlającego pozycję menu Strona główna (Home) któremu ustawiono język na "Wszystkie".
    Szczegóły
    Dodatek Filtr języków Włączony
    Opublikowane moduły typu Przełącznik języka 1
    Opublikowane domyślne strony startowe (w tym jedna przypisana do języka "Wszystkie"). 3

    Język Opublikowane języki witryny Opublikowane języki treści Opublikowane domyślne strony startowe
    en-GB V V V
    pl-PL V V V

    Mam stworzone 3 menu jedno z "domkiem" które ma domyślną pozycję ustawioną na wszystkie języki, następne to menu dla języka PL i EN.
    Pozycje menu PL i EN są ze sobą skojarzone
    Sprawdzałem kilka razy czy wszystko jest ok, na podstawie kilku instrukcji dotyczących budowy wielojęzyczności, nawet budowałem ją dwa razy

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2017
    Wpisy
    210
    Punkty
    59

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Masz źle skonfigurowaną wielojęzyczność. Domyślna pozycja menu musi być w domyślnym języku, np. polskim.
    Powyżej masz odpowiedź.
    Domyślna pozycja musi być w konkretnym języku. Prawdopodobnie wystarczyłyby 2 menu: 'z domkiem' menu PL, dodatkowo menu EN

    A.

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    15-05-2016
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Przynajmniej jedna domyślna pozycja menu musi być przypisana do języka "wszystkie" (jest to też wyszczególnione przez dodatek wielojęzyczność - stan "Opublikowane domyślne strony startowe (w tym jedna przypisana do języka "Wszystkie"). 3"). Joomla nie pozwala przypisać języka do wszystkich domyślnych pozycji dlatego 3 menu, 1 z domyślną pozycją język na "wszystkie", 2 menu PL z domyślną dla języka PL i 3 menu EN,język EN

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    15-05-2016
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Okazał się że, po wybraniu typu pozycji dla menu PL, pojedynczy artykuł, wybraniu artykułu i zapisaniu, po ponownej edycji pole z wybranym artykułem było puste. tzn domyślna pozycja była widoczna w menu na zapleczu jako pojedynczy artykuł a brak artykułu był widoczny tylko w edycji pozycji. Nie wiem jak to wytłumaczyć bo nie jest możliwe zapisanie pozycji menu be wyboru konkretnego artykułu.
    Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i życzę wszystkiego dobrego

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post/autor: 06-11-2013, 11:27
  2. Prawy moduł źle ustawiony
    przez eXu na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 06-01-2013, 23:15
  3. VM problem ze zdjęciami produktów gdy jest ustawiony produkt rodzic i produkt dziecko
    przez bapraster na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 09-02-2012, 12:32
  4. Strona wielojęzyczna w joomla 1.7, Langue Switcher nie pokazuje języków.
    przez Gram23 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 17-11-2011, 01:35
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 03-09-2011, 14:16

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •