Witam.

Mam stronę na której mam możliwość zakładania kont w celu dostępu do materiałów tylko dla użytkowników zarejestrowanych. Niestety pojawił się problem z tym że od kilku dni zakładane są konta przez jakiegoś spamera (lub robota) i nie potrafię tego zablokować.
Co zrobiłem by rozwiązać problem (na razie bez sukcesu )
- unieszkodliwiłem formularz do zakładania kont - usunąłem przycisk rejestruj, wyłączyłem kod do przepisania - nic to nie dało
- zmieniłem hasła do panelu i do poczty (wysyłanie wiadomości o utworzeniu konta) - nic to nie dało
- są wysyłane wiadomości o utworzeniu konta nie tylko na mój adres mailowy wpisany w profilu ale również na inne konto (wiem o jednym takim przypadku a nie wiem czy jeszcze ktoś inny tego nie otrzymuje) - nie wiem dlaczego w ogóle idzie taka wiadomość na inne konto mailowe prócz mojego - też nie potrafię nad tym zapanować.
Nie wiem co mogę jeszcze zrobić i nie bardzo się nawet na tym znam, dziennie jest zakładanych kilka, kilkanaście kont - po rusku (jeśli to istotne i ma jakieś znaczenie to google analytics nie pokazuje mi jakiegoś szczególnego ruch na stronie, kraju ru też nie ma na liście). Czy byłby w stanie mi ktoś pomóc i podpowiedzieć co mogę z tym zrobić lub wręcz pomóc mi praktycznie.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Kiedyś zakładałem temat z prośbą o to czy ktoś byłby mi w stanie pomóc zrobić trochę zmian na stronie czy wręcz pomóc mi choćby uniknąć takich problemów - temat wtedy ze względów prywatnych odpuściłem ale pewnie teraz jest dobry moment by do niego powrócić.