Witam serdecznie wszystkich po raz pierwszy. Nie jestem specjalistą od Joomli i PHP itp. ale jakiś czas temu (około 2 lat) postanowiłem zacząć przygodę z CMS i padło właśnie na Joomlę. Około 2 lat temu stanąłem przez problemem zrobienia strony dla szkoły składającej się z kilku osobnych oddziałów dla których trzeba było zrobić 4 osobne strony i 1 główną ale na jednym serwerze i na jednej bazie danych. Zainstalowałem w 5 różnych katalogach strony dla poszczególnych oddziałów. Wszystko działa poprawnie lecz w jednej z nich nie mogę przeprowadzić aktualizacji. We wszystkich czterech Joomla się aktualizuje tak jak dodatki a w tej jednej nie. Obecnie w tej jednej jest wersja 3.5 i pokazuje się komunikat, że jest dostępna nowa wersja 3.6.5. Oczywiście wcześniej komunikaty informowały o wcześniejszych wersjach, których i tak nie mogłem zainstalować. Instalacja stoi w miejscu....

01.jpg
02.jpg
03.jpg
Przy próbie instalacji z pakietu ściągniętego na komputer i wczytywanego przez instalator pokazuje się komunikat:
04.jpg
Nie jestem dobry w te klocki i nie wiem gdzie jest problem. Jak już wcześniej pisałem, pozostałe strony aktualizują się poprawnie. Wszystkie są na tym samym serwerze. Serwer jest na KEI.
Będę wdzięczny za wskazówki.