Koledzy i koleżanki, przekopałem już chyba cały internet ale nie znajduję rozwiązania, które pasowałoby do mojego problemu.
Na swojej stronie: chill-out.com.pl zaktualizowałem joomlę z 3.7.5 do 3.8. Po drodze pojawił się jakiś błąd, więc postanowiłem zainstalować na adminie z pobranego pakietu instalacyjnego. Po tej operacji biały ekran z błędem 500, zarówno strona jak i administrator. Próbowałem zmieniać wersję php, nie wiele się znam na kodowaniu więc to w zasadzie wszystko. Może ktoś jest w stanie pomóc?

Wersja PHP 5.6

Error_log pobrany przez FTP daje mi to:

13-Nov-2017 14:19:39 UTC] PHP Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Library path /libraries/src cannot be found.' in /public_html/chill-out.com.pl/libraries/loader.php:415
Stack trace:
#0 /public_html/chill-out.com.pl/libraries/cms.php(33): JLoader::registerNamespace('Joomla\\CMS', '/public_html/ch...', false, false, 'psr4')
#1 /public_html/chill-out.com.pl/administrator/includes/framework.php(18): require_once('/public_html/ch...')
#2 /public_html/chill-out.com.pl/administrator/index.php(40): require_once('/public_html/ch...')
#3 {main}
thrown in /public_html/chill-out.com.pl/libraries/loader.php on line 415

Pomocy