Witam.
Mam pytanie, czy jest możliwość w joomli 3.7.5 stworzenie takiego "menu" (albo czegoś innego) w artykule jak na tej stronie? https://www.bankbps.pl/klienci-indyw...sobiste/ikonto. Po przejściu w głównym menu do klienci-indywidualni/konta/konta-osobiste/ikonto pojawia się artykuł "IKONTO", w którym wyświetlają się po kliknięciu w odpowiedni "prostokąt" (korzyści, oprocentowanie i opłaty, przydatne dokumenty, kontakt) informacje. Jednocześnie w pasku adresu nic się nie zmienia. Nadal ostatnie jest Ikonto. Próbowałem z oddzielnym każdym artykułem tak robić, czyli po kliknięciu w "prostokąt" przechodziło kolejno na artykuł: korzyści, oprocentowanie i opłaty, przydatne dokumenty, kontakt, ale długo się ładuje strona i nie osiąga zamierzonego celu, jak na stronie przykładowej. Czy istnieje jakiś inny sposób i jak ewentualnie mogli tutaj to zrobić. Oni opierają się na systemie CMS squiz matrix. Nie wiem, czy ma to ogromne znaczenie i mocno różni się od joomli.
Dziękuję z góry za pomoc
Próbowałem też z jednym artykułem i podziałem na strony robić, ale to też nie tak działa.