Konfiguruje serwis wielojęzyczny: polski, angielski, niemiecki. Wersja 3.8.1

Wydaje mi się, że skonfigurowałem wszystko poprawnie. Mogę przełączać się pomiędzy językami i prezentować treści w odpowiednim języku. Mam jednak następujący problem. W momencie gdy wyświetlam pozycję menu (Artykuły->Przegląd kategorii) Usługi i zmienią język na angielski to:
adres zmienia się na nazwa-domeny.pl/en/uslugi
i wyświetlane są artykuły z kategorii Usługi dla których język ustawiono na: wszystkie lub angielski. Wybranie artykułu powoduje zmianę adresu na nazwa-domeny.pl/en/uslugi/nazwa-artykulu-w-jezyku-angielskim

Razi mnie to polskie "uslugi" w adresie. Wolałbym by było to nazwa-domeny.pl/en/services i nazwa-domeny.pl/en/services/nazwa-artykulu-w-jezyku-angielskim dla artykułu.

Spróbowałem zrobić to nie poprzez alias tylko pozycję menu do specjalnie w tym celu utworzonej kategorii ale wtedy nada po zmianie języka na podstronie nazwa-domeny.pl/uslugi przechodzi na nazwa-domeny.pl/en/uslugi

Być może rozwiązbaniem byłoby skonfigurowanie tego tak by każdorazowo zmiana języka powodowała przejście na stronę główną danej wersji językowej. Można to tak skonfigurować?