Hej,
Działam w małej NGO (organizacja pozarządowa) i w ramach poprawy struktury działań chciałbym dokonać kilku zmian, żeby wpłynąć na efektywność.
Jedną z nich jest wprowadzenie sekretariatu/"dziennej" korespondencji w taki sposób, żeby każda sprawa, która wychodzi z organizacji, jak i każda, która przychodzi do nas, bez znaczenia czy jest to mail, czy "normalne" pismo, była odpowiednio numerowana (ułatwienie poszukiwania), jak również była możliwa do znalezienia przez inne uprawione osoby (generalnie - osoby mające konto).
Nasza strona WWW działa w oparciu o Joomla! dlatego chciałem dodać tę funkcjonalność jako dodatek. Znalazłem ten temat: http://forum.joomla.pl/showthread.ph...osty-workflow/ . Niestety, nie wiem, które z rozwiązań na oficjalnej stronie Joomli, powinno spełnić nasze oczekiwania.
Co ważne - zależy mi na tym, aby rozszerzenie było DARMOWE, z uwagi na ograniczone środki jakimi dysponujemy.
Dobrze by było też, żeby część z dokumentów (ale ograniczoną) można było w jakiś prosty sposób przekazywać do Phoca Download, ale to akurat jest mniejszy problem (zakładając zlokalizowanie plików na serwerze można będzie podpiąć plik z serwera do Phocy).

Druga sprawa - potrzebujemy dla ułatwienia komunikacji pomiędzy stworzyć rejestr członków z możliwością odznaczania (fajnie byłoby automatem, ale to chyba niemożliwe ;) ) opłaconych składek za dany miesiąc/miesiące. Z przyczyn oczywistych - powinno być to również narzędzie dostępne online (mile widziany dodatek do Joomli). Nie posiadamy zbytnio technicznej możliwości stworzenia intranetu, dlatego ważne jest dla nas bezpieczeństwo danych.

Bardzo liczę na Wasze wsparcie w doradzeniu optymalnych rozwiązań.