Witam,
mam kilka podstron na serwerze ftp:
- example.elo.pl
-- example.elo.pl
-- test.example.elo.pl
itp.
--.htaccess


Domeny są podpięte pod root example.elo.pl, a w htaccess dodałem np. taką linijkę:
Kod PHP:
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?test\.example\.elo\.pl$ [NC]
RewriteRule !^test\.example\.elo\.pl /test\.example\.elo\.pl%{REQUEST_URI} [L,NC

Wszystko śmiga, ale bycie perfekcjonistą nie pozwala przejść mi obojętnie koło panelu admina.
Powiedzmy mam domenę example.pl.


1. Jak wpiszę adres example.pl/administrator, to odpali się adres example.pl/example.pl/administrator/, a jak wpiszę example.pl/administrator/ to odpali się adres example.pl/administrator/. Próbowałem przeróżnych rzeczy by dodać slasha, a za czorta jasnego nie chce działać. Strona albo w ogóle się nie otwiera albo jest cały czas ten sam problem. Jak to napisać?


2. Żeby strona widniała pod example.pl dodałem URL do $live_site. Ładnie działa, ale jak wpiszę example.elo.pl/administrator/ to nie zmienia mi na example.pl/administrator/. Tu też próbowałem w htaccess to naprawić, ale ni kuta. Np.
Kod PHP:
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^test\.example\.elo\.pl [NC, OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.test\.example\.elo\.pl
RewriteRule 
^(.*)$ http://www\.test\.example\.pl/

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?test\.example\.elo\.pl$ [NC]
RewriteRule !^test\.example\.elo\.pl /test\.example\.elo\.pl%{REQUEST_URI} [L,NC
nie działa. Spodziewałem się najpierw zamiany na example.pl, a potem dodanie /example.elo.pl do URL (oczywiście tak by nie był widoczny dla klienta). Oczywiście tak nie jest. Poradźcie Joomlowi towarzysze co począć ?