[Rozwiązane] W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie... - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 14 z 14

Temat: W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie...

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    22-12-2017
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Domyślny

    Temat można oznaczy jako rozwiązany ponieważ udało mi się w końcu dojść co należy zrobić, żeby pojawiły się kategorie.
    W pierwszej kolejności pragnę podziękować wszystkim biorącym udział w konwersacji za pomysły i naprowadzania, dzięki czemu udało się w miarę szybko namierzyć w czym problem.

    Jeśli ktoś spotka się z podobną sytuacją, że będą mu się wyświetlać artykuły, ale kategorie z menu nie, to wystarczy w pierwszej kolejności wejść w zakładkę kategorie wybrać kategorię, która wyświetla taki komunikat, następnie zmienić dostęp z public na jakikolwiek inny np. super user zapisać i zamknąć. Następnie wejść ponownie i zmienić dostęp na public, zapisać i zamknąć. Taką samą operację ze zmianą dostępu należy wykonać w menu dla danej kategorii.

    Mała uwaga, w menu należy przed wykonaniem tej operacji usunąć tagi dla danej kategorii. Kiedy dana kategoria się pojawi można przypisać ponownie tagi.

    Druga uwaga to taka, że w moim przypadku czyszczenie cache nic nie dało i musiałem odczekać kilka godzin aby kategorie się pojawiły. Może jest to zależne od ustawień serwera, nie wiem.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    302

    Domyślny

    Zatem wygląda to jak skaszaniona tabela assests, o czym wspomniał Zwiastu.
    Nie próbowałeś przebudowania (taki przycisk nad listą pozycji menu i kategorii)? Prawdopodobnie to by właśnie pomogło.
    Ale to opóźnienie w widoczności na stronie? Dziwne. Cache serwera? Jakiś site speed?
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    22-12-2017
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Przebuduj kategorie. Przebuduj pozycje menu. Ewentualnie zdobądź ACL manager i sprawdź poprawność tabeli assets
    Bardzo fajny ten manager, mimo naprawienie ręcznie problemu znalazł jeszcze kilka innych.

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    26-07-2013
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Podepnę się do tematu. Mam podobny problem. Niestety nie działa "Przebuduj" ani zmiana dostępu jak u kolegi wyżej.
    Zauważyłem, że problem w moim przypadku dotyczy tylko artykułów wyróżnionych, nie wyróżnione wyświetlają się normalnie.
    Dlaczego zatem artykuły wyrożnione wyświetlają się jedynie pod pozycją menu HOME (artykuły wyróżnione) natomiast już nie wyświetlają się pod inną pozycją menu zdefiniowaną jako przegląd artykułów określonej kategorii?

    - - - Updated - - -

    Już znalazłem. Artykuły/Opcje wspólne/Artykuły wyróżnione/pokaż

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Przegląd artykułów kategorii która ma pod sobą podkategorie
    przez wojtek0018 na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 05-03-2015, 16:01
  2. Moduł "Artykuły z kategorii" - jak dodać link "Pozostałe artykuły z tej kategorii"
    przez mgregor na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 13-01-2015, 01:03
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 19-10-2013, 11:34
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 23-08-2013, 20:06
  5. Linki do artykułów z kategorii wyświetlane w treści artykułu
    przez pumex na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 25-02-2012, 21:24

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •