Poszukiwani newsmani, recenzenci - do serwisu o komputerach, aparatach, grach... etc
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Poszukiwani newsmani, recenzenci - do serwisu o komputerach, aparatach, grach... etc

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny Poszukiwani newsmani, recenzenci - do serwisu o komputerach, aparatach, grach... etc

    Cześć Wam,

    Pewnie moja oferta będzie niecodzienna, ale spróbuję

    Jestem właścicielem i administratorem pewnych kilku serwisów:
    1. stricte o komputerach, nowinki, recenzje oraz o pozostałych kategoriach: takich jak np. smartfony, gry komputerowe itd. - profesjonalna domena.
    2. muzyka, filmy, książki, komiksy - unikatowa domena
    3. humor - profesjonalna domena
    4. strona precl - z tylko stroną główną, i z nowościami z powyższych stron - profesjonalna domena

    Ze różnych względów nie podam publicznie o jakie domeny chodzi... Wszystko jednak podam w prywatnej rozmowie przez forum, mailowo oraz telefonicznie jak trzeba będzie.

    Strony te oparte są na najnowszej Joomli, szablony responsywne, choć jeszcze troszeczkę nieidealne. Działają dość szybko jak i pod smartfonami jak i na PC.
    Strony budowane były już jakiś spory czas temu, dlatego treści na stronach nie brakuje np. na stronie o komputerach itp. jest obecnie ponad 1500 newsów, i jakieś 2000 newsów, które czekają na poprawki oraz na wymianę szablonu, pisane kiedyś jeszcze na tabelach.

    Piszę do Was, ponieważ praktycznie działam w pojedynkę - zależy mi jednak na tych stronach i na sukcesie tych projektów.
    Samemu niewiele można zdziałać, dlatego serdecznie zapraszam Wszystkich z jakąś wiedzą, którzy chcieliby zacząć pracować na sukces tych stron (mam nadzieję, że na nas wspólny sukces).
    Strony nie są popularne, nie jestem póki co firmą, dlatego nie mogę nic obiecać na tą chwilę.
    Oczywiście treści na tych stronach pisane są ręcznie bez metody kopiuj wklej.... Wszystko profesjonalnie...

    Poszukuję jednak zapaleńców, którzy to marzyli o budowie takich serwisów... o takiej tematyce.

    Mam nadzieję, że jakaś grupa napisze do mnie na private....

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    A www owego serwisu?
    Webdeveloper do usług ;)

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    @moje Witam, jak pisałem: Ze różnych względów nie podam publicznie o jakie domeny chodzi... Wszystko jednak podam w prywatnej rozmowie przez forum, mailowo oraz telefonicznie jak trzeba będzie.

Podobne tematy

  1. SOBI2 RC 2.8.4 - Poszukiwani Beta-Testerzy
    przez neo_fox na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 03-01-2008, 13:08

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •