Witajcie
Co skłoniło mnie do wylania w czeluści internetu tego co myślę o home.pl ....

Lata temu gdy zaczynałem przygodę z serwerami, hostingiem, stronami internetowymi skuszony reklamą z jakiejś branżowej gazety kupiłem szczęśliwy swój pierwszy hosting - oczywiście na home.pl bo gdzie indziej przecież są najlepsi.
I zaczęło się:
to joomla się nie instaluje, nawet opracowali swoją własną instalkę
to włam i to winna najnowszej zainstalowanej joomla jak napisał mi home
to inne problemy których już nie pamiętam.

Po 3-4 miesiącach przebolałem zakup kolejnego hostingu (gdzie jestem do dziś).
Jak ręką odjął.
Brak włamań, pomimo że nie zawsze mam czas
Brak problemów z instalacją joomla.
Same zalety.

Ale oczywiście czasem wpada klient który jest "szczęśliwym" posiadaczem usług na home.pl
i wtedy zaczyna się od początku to co sam przechodziłem, oczywiście wyłącznie do czasu kiedy zbliża się koniec okresu rozliczeniowego i uszczęśliwiam klienta firmą która mnie wspiera od lat i nie jest to home.pl

... no właśnie wpadł klient i przenosimy się ale jak zawsze problemy i telefon do home.pl i zaczęło się ........ ale finisz zbliża się mojej męki i umowy z home.pl
Poprosiłem ich o dostęp przez ftp do maili aby je przenieść i usłyszałem, przy tej usłudze nie ma dostępu możemy to zrobić za 50 pln.
No .... za ponad 360 pln nie ma czegoś co ma każdy hosting za 50 pln no właśnie przypomniałem sobie dlaczego uciekłem z home.pl

A nawiasem mówiąc joomla pl też puściła ich kantem hmm ciekawe dlaczego - pytanie retoryczne.

Celowo nie podaje nazwy firmy lepszej od home.pl ale każda która daje dostęp do cpanelu będzie lepsza.