Dlaczego omijam home.pl i zalecam klientom rezygnację z ich usług. - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 39

Temat: Dlaczego omijam home.pl i zalecam klientom rezygnację z ich usług.

  1. #21
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Podziwiam że twojemu klientowi tak się chce co roku, choć z drugiej strony jak proces przeniesienia strony + emaile trwa 10 min to nie jest nic wielkiego i można z drugiej strony robić tak co roku.
    A jak coś się zepsuje to Ciebie nęka Powinieneś mu policzyć odpowiednią kwotę za użeranie się z home i czy akurat wówczas zyska te 180 zł?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    31-01-2019
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Jestem bardzo zadowolony z Home.pl. To najlepszy hosting w Polsce. Używam u nich usługi Joomla i innych, jestem zadowolony z tych usług. Szybko pomagają, mają niskie ceny, zero awarii, zero jakichkolwiek problemów. A co najważniejsze to największa i najbardziej wiarygodna firma hostingowa w Polsce a być może i na całym świecie. Warto tam kupić hosting do różnych celów np. żeby używać usługi informatycznej Joomla. Polecam wszystkim, warto kupić jak najszybciej bo mają teraz świetne promocje.

    Zadowolony Klient Home.pl

  4. #23
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez prokurent Zobacz wiadomość
    a być może i na całym świecie.
    Pffff, LOL

    Przecież to nie przejdzie, szkoda twojego wysiłku, ewidentny marketing - zero konkretów.
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  5. #24
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Tyle razy już prosiłem!
    Darujmy sobie wypisywanie na forum jakichkolwiek opinii o firmach hostingowych, zwłaszcza takich, które niewątpliwie zapewniają najwyższą jakość usług, a jedynie klienci są debilowaci i nie potrafią tej jakości docenić, mają jakieś dziwne, powtarzające się od lat te same problemy.
    Kolega @prokurent - "Zadowolony Klient Home.pl" nie wie chyba, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, zwłaszcza gdy przylatuje tylko i wyłącznie oznajmić w środku zimy, że wiosnę mamy uhahaha!
    W dzisiejszych czasach łatwej komunikacji uzyskanie opinii o jakości usług konkretnego dostawcy nie powinno nikomu sprawić problemu.
    A jeśli ktoś chce koniecznie oznajmić światu, co sądzi o home, nazwie, linuxie, *hoście i wielu innych, to ma do tego zapewne swoją własną tablicę na FB i niech tam, pod swoim nazwiskiem, na wyłączną swoją odpowiedzialność feruje jakie chce wyroki.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #25
    Wyjadacz GOGOKOM awatar
    Dołączył
    08-08-2007
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wpisy
    715
    Punkty
    32

    Domyślny

    Wczoraj zadzwoniłem do BOK i okazało się że klient dodajac domenę nie zaznaczył jakiegoś okienka i to było powodem nie realizowania przekierowania 301.
    BOK samodzielnie ogarnęło temat - to jest in plus.
    Przyjazne hostingi nie wymagają klikania w okienka przy tej operacji - to postrzegam na minus dla tak profesjonalnej firmy.
    Czy debilowaty klient musi to wiedzieć 😉
    GOGOKOM http://mazwal.pl http://kadp.edu.pl - konferencja, Komornik Bydgoszcz http://komornikbydgoszcz.eu
    http://ciasteczka.org.pl - wszystko o i dookoła nich. http://alfa.bydgoszcz.eu - księgowość Bydgoszcz - mój księgowy a dobry księgowy to skarb
    http://twojremont.bydgoszcz.pl - Bydgoszcz firma remontowa, remontowo wykończeniowa.

  7. #26
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Jeszcze nikt mi nie poprawił humoru jak @prokurent W tak ładny sposób opisał swoje zadowolenie.
    Usługodawca tak nieskazitelny jak nasi politycy

  8. #27
    Debiutant
    Dołączył
    09-10-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    No cóż, po moich ostatnich doświadczeniach z home.pl przyznaję, GOGOKOM ma rację i bynajmniej nie dotyczy się to tylko Joomli. A tak bajdełej - bo akurat miałem do czynienia jeszcze ze starym panelem - czy ktoś wie czy w tym nowym można dorzucić do rekordów SPF, DMARC, DKIM?

  9. #28
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Zapytaj wspaniałego usługodawcy. Skoro twierdzisz że jest wspaniały i posiada wspaniałe wsparcie, myślę że uzyskasz wspaniałą i wyczerpującą odpowiedź jak do nich zadzwonisz.

  10. #29
    Debiutant
    Dołączył
    09-10-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez rkonik Zobacz wiadomość
    Zapytaj wspaniałego usługodawcy. Skoro twierdzisz że jest wspaniały i posiada wspaniałe wsparcie, myślę że uzyskasz wspaniałą i wyczerpującą odpowiedź jak do nich zadzwonisz.
    Dlatego uprzednio pytam tutaj bo myślałem, że ktoś może się z tym problemem spotkał... teraz rozumiem że nie. A powiedz proszę gdzie ja coś twierdzę, że jest wspaniały?

  11. #30
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Przyznałeś rację GOGOKOM który pozytywnie wypowiedział się o kontakcie z BOK, założyłem że jesteś równie zadowolony z obsługi klienta u tego usługodawcy. Jeżeli jest inaczej to najwyraźniej źle odebrałem twoją wypowiedź, przepraszam.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 03-12-2012, 22:31
  2. Menu "Usługi" z listą usług
    przez bartm na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 22-11-2011, 17:36
  3. rezygnacja z opcji drukuj/wyślij/pdf
    przez greglink na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 13-02-2009, 19:26
  4. Rezygnacja z flasha w główce (v.1.5)
    przez noanna001 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 15-10-2008, 16:34
  5. Rezygnacja z logowania i inne...
    przez samud na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 07-09-2008, 03:18

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •