Witam, Joomla 3.8.5, PHP 7.1

Problem:
W szablonie zaplecza Isis podczas tworzenia (jakiegokolwiek) nowego modułu powiedzmy „własny kod html” – po kliknięciu "zapisz" nie ma "zielonego komunikatu” że moduł został utworzony - automatycznie wychodzi do widoku głównego modułów i nie pojawia się on na liście utworzonych modułów.

Jeśli wejdę w jakiś istniejący już moduł i wybiorę opcję „zapisz jako kopie” i potem zmienię nazwę na inną to moduł się pojawia.

Problem ten występuje w szablonie zaplecza Isis. Jeśli przełączę szablon zaplecza na Hathor, wtedy mogę normalnie dodawać moduły i wszystko działa ok ale ...
Moduły utworzone na szablonie Hathor nie mogą być edytowane na szablonie Isis. W chili edycji modułu utworzonego na szablonie Hathor za pomocą szablonu Isis CMS nie zachowuje zmian tylko blokuje moduł (kłódka). Żeby edytować moduł trzeba ponownie przełączyć się na Hathor.

Pozostałe funkcje na szablonie Isis (artykuły, konfiguracja itp.) działają – problem jest tylko w zakładce rozszerzenia/moduły.

Podjęte kroki:
1. Czyszczenie bufora, odblokowanie, usuwanie przestarzałych plików - brak rezultatu.
2. Nadpisanie szablonu Isis z plików instalacyjnych Joomla 3.8.5 - brak rezultatu.
3. Odinstalowanie szablonu Isis i ponowna jego instalacja z pakietu instalacyjnego - brak rezultatu.

Tutaj znalazłem opis mojego problemu na innym forum - ale nie znalazłem rozwiązania.

Kod:
https://github.com/joomla/joomla-cms/issues/6319
Może ktoś ma jakiś pomysł?