Jak dogonić Wordpressa? Joomla zwalniasz!
Wyniki 1 do 10 z 47

Temat: Jak dogonić Wordpressa? Joomla zwalniasz!

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant Czao awatar
    Dołączył
    19-01-2023
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Moim pierwszym CMS-em była Joomla. Ale powiem, że WordPress jest dla Blogów, dla szybkich stron internetowych tylko czysty HTML.
    Zdobądź pracę marzeń https://www.praca.pl/

  2. #2
    Wyjadacz terra awatar
    Dołączył
    26-05-2017
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    932
    Punkty
    89

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Holender Zobacz wiadomość
    no nie zgodzę się do końca.
    Wordpress to aktualnie najpotężniejsza maszyna jeśli chodzi o cms'y
    Oczywiście możesz się nie zgodzić, ale na jakiej podstawie masz taką ocenę ? Znasz Joomla ? Pracowałeś na nim ? Porównałeś parametry techniczne, technologie, dostępne rozwiązania itp... ?
    W przeciwieństwie do Ciebie, tworzyłem strony na Wordpress'ie i Joomla przez wiele lat i mogę stwierdzić, że głęboko się mylisz, albo inaczej Twoja opinia jest adekwatna do wiedzy.
    Chcesz sprawdzić ? Poczytaj na temat prostej operacji jaką jest Override w Wordpress i Joomla, albo spójność kodu w rozszerzeniach itp...
    Oczywiście Wordpress jest najpopularniejszym systemem cms, ale czy to oznacza że najlepszym ? Myślę że pomieszałeś te dwie kwestie, przy okazji zobacz ocenę Joomla branży. oto lista nagród Joomla https://www.joomlaterra.pl/joomla/cms-joomla

  3. #3
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    692
    Punkty
    49

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez terra Zobacz wiadomość
    Oczywiście możesz się nie zgodzić, ale na jakiej podstawie masz taką ocenę ? Znasz Joomla ? Pracowałeś na nim ? Porównałeś parametry techniczne, technologie, dostępne rozwiązania itp... ?
    W przeciwieństwie do Ciebie, tworzyłem strony na Wordpress'ie i Joomla przez wiele lat i mogę stwierdzić, że głęboko się mylisz, albo inaczej Twoja opinia jest adekwatna do wiedzy.
    Chcesz sprawdzić ? Poczytaj na temat prostej operacji jaką jest Override w Wordpress i Joomla, albo spójność kodu w rozszerzeniach itp...
    Oczywiście Wordpress jest najpopularniejszym systemem cms, ale czy to oznacza że najlepszym ? Myślę że pomieszałeś te dwie kwestie, przy okazji zobacz ocenę Joomla branży. oto lista nagród Joomla https://www.joomlaterra.pl/joomla/cms-joomla
    Nie ma sensu się wzburzać. Na to zjawisko mówi się efekt lub paradoks konformizmu czy jakoś tak. Nie jestem specjalistą z tej dziedziny. Jednak jak rozumiesz czym jest konformizm to wszystko wyjaśnia. Tutaj argumenty nic nie pomogą bo nie o to chodzi.

Podobne tematy

  1. Podmiana Wordpressa ang na Wordpress PL
    przez MonkaZioom na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 28-05-2012, 22:23
  2. Przejście z Wordpressa na Joomla!
    przez MagdaZ na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 14-05-2011, 12:03
  3. Szablony w Joomli przypominajace Wordpressa
    przez Hansolo na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 25-01-2010, 19:29

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •