Jak dogonić Wordpressa? Joomla zwalniasz! - Strona 5
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Wyniki 41 do 47 z 47

Temat: Jak dogonić Wordpressa? Joomla zwalniasz!

  1. #41
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    Tak dla kurażu dodam, że [dane na dziś] w Polsce wśród CMSów z wolnym kodem źródłowym Joomla ma nadal ponad 22% rynku podczas gdy na świecie zaledwie 2%... Może trzeba zakasać rękawy i zaangażować się globalnie, skoro ewidentnie robimy to lepiej ;)
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #42
    Debiutant Czao awatar
    Dołączył
    19-01-2023
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Moim pierwszym CMS-em była Joomla. Ale powiem, że WordPress jest dla Blogów, dla szybkich stron internetowych tylko czysty HTML.
    Zdobądź pracę marzeń https://www.praca.pl/

  4. #43
    Wyjadacz terra awatar
    Dołączył
    26-05-2017
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    920
    Punkty
    87

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Holender Zobacz wiadomość
    no nie zgodzę się do końca.
    Wordpress to aktualnie najpotężniejsza maszyna jeśli chodzi o cms'y
    Oczywiście możesz się nie zgodzić, ale na jakiej podstawie masz taką ocenę ? Znasz Joomla ? Pracowałeś na nim ? Porównałeś parametry techniczne, technologie, dostępne rozwiązania itp... ?
    W przeciwieństwie do Ciebie, tworzyłem strony na Wordpress'ie i Joomla przez wiele lat i mogę stwierdzić, że głęboko się mylisz, albo inaczej Twoja opinia jest adekwatna do wiedzy.
    Chcesz sprawdzić ? Poczytaj na temat prostej operacji jaką jest Override w Wordpress i Joomla, albo spójność kodu w rozszerzeniach itp...
    Oczywiście Wordpress jest najpopularniejszym systemem cms, ale czy to oznacza że najlepszym ? Myślę że pomieszałeś te dwie kwestie, przy okazji zobacz ocenę Joomla branży. oto lista nagród Joomla https://www.joomlaterra.pl/joomla/cms-joomla

  5. #44
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez terra Zobacz wiadomość
    Oczywiście możesz się nie zgodzić, ale na jakiej podstawie masz taką ocenę ? Znasz Joomla ? Pracowałeś na nim ? Porównałeś parametry techniczne, technologie, dostępne rozwiązania itp... ?
    W przeciwieństwie do Ciebie, tworzyłem strony na Wordpress'ie i Joomla przez wiele lat i mogę stwierdzić, że głęboko się mylisz, albo inaczej Twoja opinia jest adekwatna do wiedzy.
    Chcesz sprawdzić ? Poczytaj na temat prostej operacji jaką jest Override w Wordpress i Joomla, albo spójność kodu w rozszerzeniach itp...
    Oczywiście Wordpress jest najpopularniejszym systemem cms, ale czy to oznacza że najlepszym ? Myślę że pomieszałeś te dwie kwestie, przy okazji zobacz ocenę Joomla branży. oto lista nagród Joomla https://www.joomlaterra.pl/joomla/cms-joomla
    Nie ma sensu się wzburzać. Na to zjawisko mówi się efekt lub paradoks konformizmu czy jakoś tak. Nie jestem specjalistą z tej dziedziny. Jednak jak rozumiesz czym jest konformizm to wszystko wyjaśnia. Tutaj argumenty nic nie pomogą bo nie o to chodzi.

  6. #45
    Wyjadacz terra awatar
    Dołączył
    26-05-2017
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    920
    Punkty
    87

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez AdamJanczyk Zobacz wiadomość
    Ja osobiście pracowałem na dwóch narzędziach i o wiele lepiej sprawdza mi się Wrodpress. Mam wrażenie, Google bardziej pozycjonuje strony postawione na nim, nawet te z mniej popularnymi frazami jak na przykład [usuniety link podkład epoksydowy]
    Puszczanie takiego tekstu , tylko po to żeby pozycjonować stronę jest bez sensu, bo i tak zostanie on usunięty. Jeśli sprawdza się Tobie wordpress to publikuj takie linki na forum wordpress'a.
    Google nie promuje bardziej stron ze względu CMS'a , na którym zostały one uruchomione !!! Skoro posuwasz się do takich praktyk , jak trollowanie, to nie jest z tym chyba najlepiej

  7. #46
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Dlatego poszedł ban
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  8. #47

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne tematy

  1. Podmiana Wordpressa ang na Wordpress PL
    przez MonkaZioom na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 28-05-2012, 23:23
  2. Przejście z Wordpressa na Joomla!
    przez MagdaZ na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 14-05-2011, 13:03
  3. Szablony w Joomli przypominajace Wordpressa
    przez Hansolo na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 25-01-2010, 20:29

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •