Dodatek do obsługi eventów.
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Dodatek do obsługi eventów.

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Joomla! 3.6 Dodatek do obsługi eventów.

    Witam.

    Szukam dodatku do Eventów. Nie miałem do czynienia z tego typu dodatkami a potrzebuję jakiś zaimplementować. Czy będzie on bezpłatny czy płatny jest to bez znaczenia.
    Dodatek ma spełniać proste zadania:
    - wyświetlania listy eventów
    - wyświetlanie szczegółów eventu
    - możliwość zapisania się na event jednak nie musi być konieczność rejestracji coś ala sklep wystarczy jako zgłoszenie
    - nie jest wymagane jakaś forma płatności.
    - Od zaplecza powinien mieć możliwość zarządzania ilością uczestników i mieć możliwość wcześniejszego wyłączenia zapisów na event

    Jak widać ma być to bardzo prosty dodatek. Najważniejsze na czym mi bardzo zależy to stabilność i dobre wsparcie.

    Z góry dziękuję za podpowiedź.

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie gniewaj się, ale jesteś doświadczonym użytkownikiem. Co z tego, że wypiszę Ci tutaj jedną albo pięć propozycji? Mogę to, oczywiście zrobić. Tylko że równie dobrze możesz sam przejśc na stronę https://extensions.joomla.org/, wybrać kategorię Calendar & Events i przejrzęć najpopularniejsze rozszerzenia. Zwykle mają swoje strony demo. Znajdziesz, co Ci naprawdę odpowiada, a nie co mnie albo Kaziowi będzie się wydawało, że Tobie się nada.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  3. #3
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Nie gniewam się.
    Chodzi o to że pierwszy raz mam zrobić coś tego typu i nie mam doświadczenia akurat z dodatkiem o takim przeznaczeniu.
    Liczę na to że ktoś już używa któregoś z nich i wyrazi jakąś opinię. Zależy mi na dodatku, który posiada bardzo dobre wsparcie i cieszy się wieloletnim zadowoleniem użytkowników. Dlatego też zaznaczyłem że taki dodatek nie musi być bezpłatny.
    Jestem na etapie testowania rozwiązań z https://extensions.joomla.org/ Mimo wszystko naprawdę będę wdzięczny za podpowiedź.

  4. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Naaprawdę trudno jest podpowiedzieć, bo to zależy od wymagań projektu, od różnych szczegółów. Masz do dyspozycji stary i jary JEvents, nowszy i bardzo dobry ICagenda, do rejestracji na wydarzenia jest bardzo dobry Ohanah, Event Booking, DP Calendar, drogi, ale niezły VIK Event
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #5
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    @zwiastun dzięki wielkie.
    Moją uwagę przykuły Event Booking i VIK Event. Zastanawiam się czy jest sens dopłacać do VIK Event dla moich bardzo prostych wymagań. Z drugiej strony Event Booking widzę że ma tyle możliwości że aż za dużo jak dla mnie.
    Dzięki wielkie za podpowiedź. Któryś z powyższych wezmę, tylko już dokładniejsza analiza za i przeciw. Ważne że oba posiadają dokumentację co ułatwi sprawę.

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    26-01-2011
    Wpisy
    248
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy DJ-Events może pokazywać wydarzenia, które odbyły się i w jakiś sposób oddzielić je od przyszłych wydarzeń?

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    26-01-2011
    Wpisy
    248
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez damianprz Zobacz wiadomość
    Czy DJ-Events może pokazywać wydarzenia, które odbyły się i w jakiś sposób oddzielić je od przyszłych wydarzeń?
    Ktoś? Coś?

  8. #8
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Ja wybrałem dodatek Event Booking i jestem zadowolony. Bardzo ładnie pokazuje przyszłe wydarzenia, nie miałem potrzeby pokazywania wydarzeń które minęły dlatego też nie znam odpowiedzi na twoje pytanie ale w stosunku do do Event Booking. Tym bardziej nie znam dodatku DJ-Events może ktoś z forumowiczów używa tego dodatku i Ci pomoże w tym wątku.

  9. #9
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    302

    Domyślny

    Nie wiem jak DJ-Evens ale RS!Events moze automatycznie archiwizować przeszłe wydarzenia. W ten sposób oddziela ich od trwających i przyszłych. Tworzy się archiwum wydarzeń.
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  10. #10
    Bywalec
    Dołączył
    26-01-2011
    Wpisy
    248
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Czy komponent DJ Events ma opcję pokazywania nazwy wydarzenia w tytule strony?
    Obecnie przechodząc do jakieś wydarzenia na pasku tytułu widać tylko nazwę strony

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. jaki dodatek do obsługi facebooka
    przez qww na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 07-04-2015, 21:17
  2. Gckalenar - konfigurowanie eventów
    przez Sicaa na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-11-2013, 00:41
  3. Moduł do wyświetlania eventów w menu
    przez pedro.loganoid na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 08-02-2010, 10:10
  4. Szukam modułu do obsługi aliasów
    przez fliper82 na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 04-01-2007, 22:14
  5. RadioCMS - System do obsługi internetowej rozgłośni radiowej
    przez Leztat na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 22-11-2006, 09:04

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •