Witam
Od jakiegoś czasu dostawałem maile od home.pl, że nie mam aktualnej wersji jomala, no więc postanowiłem ją zaktualizować do najnowszej 3.8.6 i po aktualizacji wszystko się wysypało, strony nie działają i wyświetla mi sie taki błąd.

Warning
: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /esi.net.pl/plugins/content/chronoforms/chronoforms.php on line 3

Warning: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /esi.net.pl/plugins/content/chronoforms/chronoforms.php on line 3

Warning: require_once(/esi.net.pl/administratorDSincludesDSdefines.php): failed to open stream: No such file or directory in /esi.net.pl/plugins/content/chronoforms/chronoforms.php on line 3

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/esi.net.pl/administratorDSincludesDSdefines.php' (include_path='.:/:/usr/local/php72/lib/pear') in /esi.net.pl/plugins/content/chronoforms/chronoforms.php on line 3

Nie mam za bardzo pojęcia co z tym zrobić, dlatego bardzo proszę o pomoc w naprawie tego, jeżeli trzeba będzie to mogę zapłacić za pomoc, bardzo proszę o kontakt priv.
Dzięki z góry