Zrobiłam aktualizacje z joomla 2.5 do 3.8.6
Zaktualizowalam wszystkie komponenety, pokonałam wszystkie przeszkody i było ok do momentu włączenia JComments.

Komponent na zapleczu działa w porządku, ale po aktywacji pluginu Content - JComments strona z artykułem pokazuje smutny błąd.

1054 - Unknown column 'category_id' in 'field list'

Bardzo, bardzo proszę o pomoc, już skończyły mi się pomysły i próby naprawienia tego samodzielnie. Może ktoś miał podobną sytuację.

Co zrobiłam próbując rozwiązać problem>

- usunęłam z serwera cały fodler libraries i nadpisałam nowym z instalki J3.8.6
- odinstalowałam zaktualziowany komponent JComments i zainstalowałam najnowszą wersję całej paczki
- zainstalowałam JComments w J3.8.6 na innym serwerze i działa w porządku
- porównałam zawartość i strukturę tabeli w bazie danych z testowej instalacji i tej niedziałającej i jest ok
- skopiowałam z ftp testowej instalacji pliki należące do jcomments (administrator/components/com_jcomments , components/com_jcomments i plugins/content/jcomments) i nadpisałam nimi pliki na serwerze z problemem

To co teraz mi wskoczyło do głowy, to że po odinstalowaniu komponentu nie usunęłam jego "resztek" z bazy danych przed ponowną instalacją. Mogłabym potem nadpisać tylko tabelę z 3000 komentarzy...ale powiedzcie czy to wogóle ma sens?

Probowalam zarejestrowac si ena forum jcomments i tam napisac ale od rana nie przychodza aktywacyjne linki ... w spamie tez ich nie ma.

Prosze, prosze o pomoc.