Problem z translacja URL
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problem z translacja URL

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-02-2007
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z translacja URL

    Witam serdecznie

    Ostatnio na moim serwerze admin przeprowadzal jakies konserwacje i po tych konserwacjach przestalo mi dzialac translacja URL, wiec ponownie zmienilem nazwe htaccess uaktywnilem na serwerze obsluge pliku htaccess, wlaczylem w PA translacje i niestety strona sie cala rozjezdza i zamiast modulow wyskauja bledy a u gory nad cala strona takowy blad:

    wklejam tylko czesc tego komunikatu poniewaz jest bardzo dlugi:

    string(113) "INSERT INTO #__redirection (oldurl, newurl) VALUES ('start/index.php', 'index.php?option=com_frontpage&Itemid=1')" string(180) 'index.php?option=com_glossary&Itemid=44')" string(125) "INSERT INTO #__redirection (oldurl, newurl) VALUES ('katalog-ksi-ek/index.php', 'index.php?option=com_booklibrary&Itemid=58')" string(123) "INSERT INTO #__redirection (oldurl, newurl) VALUES ('przydatne-linki/index.php', 'index.php?option=com_weblinks&Itemid=23')" string(119) "INSERT INTO #__redirection (oldurl, newurl) VALUES ('napisz-do-nas/index.php', 'index.php?option=com_contact&Itemid=3')" string(106) "INSERT INTO #__redirection (oldurl, newurl) VALUES ('szukaj.html', 'index.php?option=com_search&Itemid=5')" string(137) "INSERT INTO #__redirection (oldurl, newurl) VALUES

    Czy wie moze ktos dlaczego powstaje taki blad i jak mozna to naprawic czyzbym musial zwrocic sie z tym problemem do admina serwera czy moze da sie to samemu rozwiazc?

    z gory dziekuje za pomoc

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jak mi żona zrobi JAKIEŚ porzadki, to też nie mogę się czasem pozbierać. Pytam ją wtedy o te JAKIEŚ porzadki.
    Z tekstu zgadnąć można np. że admini wyłączyli możliwość interpretacji krótkich znaczników, wystarczy, ze masz gdzieś
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •