Po aktualizacji do Joomla 3.8.8 strone przestała działać
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Po aktualizacji do Joomla 3.8.8 strone przestała działać

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-03-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny Po aktualizacji do Joomla 3.8.8 strone przestała działać

    Cześć,

    Po standardowej aktualizacji joomla do wersji 3.8.8 strona www przestała działać. Obecnie mam dostęp do panelu administratora.
    Po aktualizacji miałem taki błąd:
    Kod:
    WarningRefresh Manifest Cache failed: com_ajax Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: com_contenthistory Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: com_postinstall Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: fof Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: idna_convert Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: phpass Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: plg_authentication_cookie Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: plg_content_contact Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: plg_editors-xtd_module Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: plg_search_tags Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: plg_system_stats Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: plg_system_updatenotification Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: plg_twofactorauth_totp Extension is not currently installed.
    Refresh Manifest Cache failed: plg_twofactorauth_yubikey Extension is not currently installed.
    Tutaj błąd na stronie www:
    Kod:
    0 - Using $this when not in object context Możliwe, że nie możesz zobaczyć tej strony, ponieważ Użyta zakładka jest nieaktualna Twoja wyszukiwarka nie odświeżyła jeszcze mapy naszej witryny Adres został wpisany z błędem Nie masz uprawnień do obejrzenia tej strony Joomla nie może zlokalizować wskazanego zasobu. Wystąpił błąd podczas wykonywania powierzonego zadania. Spróbuj jednej z następujących stron: Strona startowa Jeśli problem się powtarza, skontaktuj się z administratorem witryny.
    Jeśli ktoś wie jak można naprawić stronę to bardzo proszę o informacje

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec headge awatar
    Dołączył
    15-03-2010
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    303
    Punkty
    87

    Domyślny

    Wejdź w instalator - wykrywanie - wykryj i doinstaluj brakujące elementy.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-03-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za instrukcje. Zainstalowałem już brakujące pliki z poziomu instalatora.

    Niestety strony to nadal nie naprawiło. Mogę prosić o radę gdzie można znaleźć logi błędu, który mi wyskakuje? Niestety konsola w przeglądarce nie pokazuje błędów.

    EDIT:
    Dobra widzę, że po aktualizacji Joomla 3.8.8 coś nie tak jest z moim template. Po załadowaniu innych template (np. Beez3) wszystko działa poprawnie. Zawsze jakiś punkt zaczepienia...

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    24-05-2018
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny Joomla 3.8.8

    Cytat Wysłane przez oas Zobacz wiadomość
    Dzięki za instrukcje. Zainstalowałem już brakujące pliki z poziomu instalatora.

    Niestety strony to nadal nie naprawiło. Mogę prosić o radę gdzie można znaleźć logi błędu, który mi wyskakuje? Niestety konsola w przeglądarce nie pokazuje błędów.

    EDIT:
    Dobra widzę, że po aktualizacji Joomla 3.8.8 coś nie tak jest z moim template. Po załadowaniu innych template (np. Beez3) wszystko działa poprawnie. Zawsze jakiś punkt zaczepienia...
    Cześć,
    mam ten sam kłopot, zmiana skórki pomogła, a próbowałeś ponownie wczytać uprzednią skórkę.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-03-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję wszystkim za pomoc. Okazało się, że jest bug w nowej Joomla związany z modułem random image. Na forum można znaleźć jak go naprawić. Ja osobiście wywaliłem ten moduł ze strony.

    Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Podobne tematy

  1. Główna strona przestała nagle działać - błąd 404 - inne działają
    przez ogooreck na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-10-2016, 21:46
  2. Po aktualizacji szablon przestał działać...
    przez jerzyszczur na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 15-11-2015, 14:41
  3. Po aktualizacji szablon przestał działać
    przez jerzyszczur na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 29-12-2014, 12:19
  4. Falang 1.1.5 po aktualizacji joomla 2.5.5 do 2.5.6 przestał tłumaczyć
    przez mirox na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-06-2012, 14:07
  5. Po aktualizacji joomli do 1.5.23 Stable mgMediaBot2 przestał działać
    przez BogdanH na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 28-12-2011, 14:50

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •