praca zdalna
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: praca zdalna

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    30-05-2018
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny praca zdalna

    witam ,
    tworze stronki dość krótko bo od około roku, najpierw postawiłem strone dla siebie, potem dla qmpla, qmpla qmpla itd już kilkanaście hulaa ....
    ale qmple qmpli już się pokończyli chciałbym zacząć robić coś dla kogoś, sprawiami to frajde, ale nie chcę by to było źródłem mojego utrzymania ... gdzie szukac pojedeńczych zleceń? polecicie jakieś stronki gdzie mogę się ogłaszać?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Klient się do ciebie nie zgłosi sam. Ty musisz wyjść z inicjatywą.
    Wyjątkiem od tego jest sytuacja kiedy wykonasz pracę dla jakiegoś klienta a on poleci Ciebie że wykonałeś dobrze zleconą pracę.
    Tak to musisz sam szukać klientów nikt nie poda Ci gotowego rozwiązania. Możesz zacząć nawet od popularnych portali ogłoszeniowych ale to ty musisz wyjść z inicjatywą.

  4. #3
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    A wystarczy poszukać.. ot, pierwszy portal z brzegu: http://www.freelanceria.pl/
    Działaj, buduj portfolio... zarabiaj.

    Ostatnio zmieniły się przepisy i możesz legalnie prowadzić działalność bez jej rejestrowania.
    Warunek: nie przekroczysz miesięcznego przychodu 1050 zł (stawka dla roku 2018).

    Więcej szczegółów: https://www.biura-rachunkowe.waw.pl/...rejestracji-25
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  5. #4

    Domyślny

    Teraz jest wiele takich stron z ogłoszeniami dla zdalnie wykonywanych czynności.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    19-06-2018
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dobre dla kogoś zdobywającego doświadczenie kto chce się wykazać. Powinny być na takich serwisach wzory umów, to by miało większy sens

  7. #6
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Pewnie znajdziesz jakiegoś studenciaka który będzie chciał zapłatę pod stołem.
    Pamiętaj jednak że godząc się na takie działanie zleceniodawca i zleceniobiorca nie są w stanie wzajemnie wyegzekwować pieniędzy i zakresu prac. Dlatego przyjmując zlecenie "na czarno" wiele ryzykujesz nie mówiąc o konsekwencjach prawnych.

  8. #7
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Ale dlaczego na czarno? Przecież można zawrzeć umowę zlecenie... a nawet można wykonywać usługi bez działalności:

    https://www.infakt.pl/dzialalnosc-bez-rejestracji
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  9. #8
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Tak, zależy od tego co chcesz i jaki masz budżet.
    Pisz ogłoszenie w dziale zleceń
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  10. #9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez rkonik Zobacz wiadomość
    Pewnie znajdziesz jakiegoś studenciaka który będzie chciał zapłatę pod stołem.
    Pamiętaj jednak że godząc się na takie działanie zleceniodawca i zleceniobiorca nie są w stanie wzajemnie wyegzekwować pieniędzy i zakresu prac. Dlatego przyjmując zlecenie "na czarno" wiele ryzykujesz nie mówiąc o konsekwencjach prawnych.
    Akurat jeżeli chodzi o tworzenie stron internetowych to wyegzekwowanie zapłaty nie jest trudne bo to ty posiadasz hasło moderatora jeżeli klient nie zapłaci wyłączasz stronę, a hasło dostępu udostępniasz dopiero jak masz gotówkę na koncie.

  11. #10
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Partyziano Zobacz wiadomość
    A nie można na przykład na próbę mieć działalność nierejestrowaną i wystawiać faktury np przez fakturownie?
    Sposobów rozliczania się pomiędzy zleceniodawcą i zleceniobiorcą jest dużo. Nie ma czegoś takiego jak działalność nierejestrowana, potocznie to praca na czarno. Jeżeli myślisz poważnie o działaniu w tej branży to zrób to tak jak należy a założenie działalności nie będzie żadną przeszkodą.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Praca zdalna - Programista / web dev (lokalizacja nie jest ważna)
    przez MagdaCzekala na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 14-04-2014, 10:55

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •