Brak miłości dla Googla - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Brak miłości dla Googla

  1. #11

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    W zasadzie - powinni mieć pretensje do rządu...
    Nie wiem, czemu Chiny nadal są komunistyczne... ten ustrój jest po prostu głupi!
    Na wszystko ograniczenie. Nic nie powiedz, bo zaraz dożywocie, czy Bóg wie co...
    Moglibyby być mniej prymitywni [ale nadal], stosując demokrację bezpośrednią
    • Użytkownicy Joomli! dostają zawrotu głowy od ilości "pomagierów".
    • Przesiadam się na Mambo, by pomagać innym.
      Mambo Fun!.
    • Pomogłem? Podnieś mi reputację: .

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Wydaje mi się ze to kwestia symbolu jakim jest Google, jaki lider na rynku takze oczekiwania od niego sa wieksze, w koncu jezeli nie on to kto?

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Prosty problem? Proste rozwiązanie?
    Ciekawe, jak też chińskie władze wyobrażają sobie walkę z informacjami, w których nie ma słów zastrzeżonych, a treści niosą swoje idee
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Będa walczyć z wiatrakami
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  6. #15
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    Prosty problem? Proste rozwiązanie?
    Ciekawe, jak też chińskie władze wyobrażają sobie walkę z informacjami, w których nie ma słów zastrzeżonych, a treści niosą swoje idee
    Dlatego też uważam, że google wprowadzając ocenzurowaną wyszukiwarki i tak w końcowym efekcie robi dobrą rzecz a tamci niech się bawią w bojkoty - słuszna idea, tylko może zbyt czarnobiałe postrzeganie rzeczywistości.

  7. #16

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    A co do "protestu": nie da się Google'a nie używać, bo czy tak czy siak jest jedną z najlepszych szukajek i na dodatek jest prosta w obsłudze.
    Nawet tępy "informatyk" [taki po kursie] wie, gdzie najlepiej szukać, ale nie zna dodatkowych informacji o frazach [czyli jak szukać w adresach, konkretnych witrynach itp.].
    • Użytkownicy Joomli! dostają zawrotu głowy od ilości "pomagierów".
    • Przesiadam się na Mambo, by pomagać innym.
      Mambo Fun!.
    • Pomogłem? Podnieś mi reputację: .

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Livio, a Ty nie jesteś przypadkiem zbyt wielki, że już pozwalasz sobie informatyków dzielić na tępych i mniej tępych?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #18
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    hehehehe, dobre, z samego rana taki żarcik

  10. #19
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    A ja przytoczę taka anegdotkę, która nie wiem, czy jest prawda, ale z tego co mi historyczka z lykeum mówiła, prawdopodobnie miała miejsce taka sytuacja. Otóż pod koniec XVIII wieku (bodajże 1798 r.) , kiedy to Napoleon jeszcze jako generał walczył w Egipcie, pojawił się w międzyczasie w bibliotece (jako, że był człowiekiem ktory wielce cenił sobie wiedzę, oraz uczonych, z którymi wlasnie był tez na tej ekspedycji egipskiej) i przegladał jakies woluminy w bibliotece... podczas gdy tak przegladał i przegladał, zapragnal sięgnac po ksiazkę z górnej pólki, a jako ze nie było drabiny, cos nie bardzo mógl to uczynić facet z racji swojego wzrostu ma się rozumieć () W pewnym momencie podszedł do niego wysoki bibliotekarz i odrzekł: "Podam Ci tę ksiazkę, bo jestes mały", w tym też momencie oburzony Napoleon odrzekł: "O nieee, ja nie jestem maly, jestem niski, ale na pewno nie mały" () Miał rację facet, pare lat pózniej był już cesarzem :-) Pozdrawiam
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •