Joomla 4
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Joomla 4

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2013
    Wpisy
    169
    Punkty
    2

    Domyślny Joomla 4

    Witam próbuję zainstalowac joomla 4 do testów na hostingu ale nie udaje mi się , mam problem z połączeniem z baza danych, czy ta wersja joomla działa na hostingach czy tylko na localhostah? Czy ma ktoś zainstalowaną joomla 4 i mógłby użyczyć do testów do obejrzenia joomla wewnątrz panelu admina?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec danieladrianka awatar
    Dołączył
    02-01-2006
    Skąd
    Lębork
    Wpisy
    462
    Punkty
    128

    Domyślny

    Launch.joomla.org

    Zainataluj wersje 4 i testuj za free

    Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2013
    Wpisy
    169
    Punkty
    2

    Domyślny

    Liczyłem na to że w wersji 4 zmieni się w koncu sposób tłumaczenia strony na rózne jeżyki ale nadal jest to lipne rozwiazanie.
    Tworząc stronę w 4 językach trzeba tworzyć 4 nowe menu każde w innym jezyku , wszystkie moduły tzreba dublować, to samo artykuły , z czego wychodzi niezłe zamieszanie i bałagan na stronie. PRESTASHOP ma to świetnie rozwiazane, najpier dodaje sie tylko języki , a reszta to poezja, dodajemy nowy produkt w któym mamy nowe zakłądki każda do sobnego jezyka i tam tłumaczymy, wszystko w jednym. Liczyłem na to ze w joomla 4 to się zmieni, no chyba że sie myle, ale po testach widzę że jest to samo co w wersji 2, i 3 .

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jeśli Ci nie będzie odpowiadać standardowe rozwiązanie, zawsze będziesz mógł skorzystać z rozszerzenia. Nikt nie zapowiadał przebudowy komponentu wielojęzyczności. Sugerowałbym jednak, zanim będziesz dalej narzekał, przyjrzeć się dokładniej komponentowi Wielojęzyczność, bo co nieco się zmieniło już wcześniej w jednej z poprzednich wersji Joomla 3
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    @igorczarnowo, przesiądź się na najpopularniejszy obecnie system i spróbuj w nim wdrożyć rozbudowaną wielojęzyczną stronę. Zobaczysz, że tam to dopiero jest masakra. W porównaniu do tego wbudowana w Joomla! wielojęzyczność, to poezja.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  7. #6
    Wyjadacz
    Dołączył
    30-05-2011
    Skąd
    Piła
    Wpisy
    642
    Punkty
    12

    Domyślny

    @igorczarnowo Napisz do mnie na budrys.ms@gmail.com bo masz przepełnioną skrzynke na forum.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •