simplemosbot inaczej, jak ugryzc?
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: simplemosbot inaczej, jak ugryzc?

  1. #1

    Domyślny simplemosbot inaczej, jak ugryzc?

    simpleboardmosbot pozwala na komentarz artykulu na forum, niestety dziala jedynie w artykulach. Znany jest Wam moze sposob aby dodac link analogiczny jak sbmosbot tylko ze w innych miejscach niz artykuly, np. w garycoobook jest mozliwosc komentowania przepisow ale pod przepisem. Chcialem zamiast tego wstawic tam link do forum ale nie moge sobie z tym poradzic. Za cienki jestem. Chodzi konkretnie o to aby dzialalo tak jak sbmosbot, zakladalo nowy temat na forum jesli jeszcze nie bylo komentowane i wyswietla ilosc postow jesli juz jakies byly.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Takiego sposobu nie ma. Trzeba by stworzyć. Ale to zadanie nie dla "cienkiego" - jak mówisz.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3

    Domyślny

    wszystkie potrzebne elementy juz sa w sbmosbot. Czyli tworzenie nowego tematu na forum, kwestia jedynie jakos to przeniesc a raczej uwolnic od edytora aby moc wkleic w kod przykladowego garycookbook. Z automatycznym linkiem do szukarki w google mi sie udalo ale tu niewiele trzeba bylo filozofii ( PRZYKŁAD). Metoda prob i bledow i jakos zadzialalo. Brakuje mi tylko tego komentowania na forum. No ale trudno, znajde czas to bede dalej z tym walczyl po omacku.
    Pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez Lexx : 13-02-2006 23:03

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •