Wyświetlanie artykułów lub materiałów statycznych na całym ekranie
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Wyświetlanie artykułów lub materiałów statycznych na całym ekranie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    30-03-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Wyświetlanie artykułów lub materiałów statycznych na całym ekranie

    Witam, czy ktoś zna komponent lub inny sposób aby wyświetlić materiał statyczny lub artykuł na całęj stronie. Chodzi o to aby stworzyć strone w joomli (z możliwością jej edycji itp) a nie w edytorze html, ale wyświetlać tą stronę nie jako część portalu joomla, tylko jako osobna strona.
    Pozdrawiam
    Grzegorz Sawicki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A jasniej troche? Bo nie rozumiem co ma byc osiagniete...

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    30-03-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam.
    Chce zrobić stronke, która troche nie pasuje do portalu (zupełnie inna tematyka), chce ją udostępnić pod jakims krótkim urlem (tinyurl) albo czymś podobnym. Jak użytkownik wejdzie na tego url'a chce aby widział tylko zawartość strony a nie cały portal z inną tematyką.
    Pozdrawiam.

  5. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Nie bardzo chyba lapie, ale jak zrobisz sobie jakis art. statyczny i wrzucisz go jako pierwsza pozycje w mainmenu - a ze strony powywalasz wszystkie linki z menu - jakiz bedziesz mial portal? Wyswietli Ci sie jedynie ta strona.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    30-03-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale ja nie chce wyrzucac wszystkiego z portalu. Moze napisze o co mi dokładnie chodzi. Mam portal który ma portalem dla hodowli psów i ogólnie traktować o właśnie psach, ale dodatkowo zajmuje się działalnością usługową (informatyka) i chciałbym sobie zrobić stronke, w której umieszcze informacje dla osób które chcą mi coś zlecić. Jak już mam portal to nie chce robić jej w narzędziach do tworzenia stron WWW, tylko własnie w Joomli jako artykuł, ale ta stronka informatyczna nie ma się pojawiać w portalu o psach, a jak ktoś wejdzie na stronke informatyczną to nie ma wiedzieć, że ona jest na portalu o psach.
    Pozdrawiam.

  7. #6
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Dalej nie rozumiem z czym masz problem Zainstaluj sobie Joomla w innym katalogu niz psy, wykup sobie domene pod tan serwis i hula. Przeciez czy to bedzie widoczne jako czesc psiego portalu czy nie - wydaje mi sie ze jak zrobisz psy pod adresem np. psy.pl, a swoja stronke pod adresem stronka.pl - to jak ma Ci sie kojarzyc jedno z drugim?

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Oj, Dylek, Dylek. Nie rozumiesz? Gościu chce świadczyć usługi informatyczne, i czeka, aż go przeszkolimy, jak to robić! Jak ja dobrze rozumiem, bo też jestem mało kumaty, to ma być tak:
    Oferta ma dotyczyć chyba tworzenia stron internetowych.
    Wszak jak się zdziergało jedną już stronę, to ma sie profesjonalne doświadczenie. I teraz chodzi o to, żeby klient widział, jak wejdzie, że profesjonalista nie jakieś barachło robi na HTMLu, jeno się systemem zarządzania treścią posługuje. W związku z czym pyta:
    Jak zrobić w Joomla! taką 1 stronkę.
    Skoro już ma PORTAL, to co będzie dłubał w jakichś narzędziach do tworzenia stron WWW, tylko własnie w Joomli jako artykuł.
    Bo ta stronka, jeśli jeszcze nie kuimasz, ta stronka informatyczna, co to mają klienci czytać, jak zechcą coś zlecić, ale nie obsługę psa, ino zlecenie informatyczne, no więc ta stronka nie ma się pojawiać w portalu o psach.

    Mam nadzieję, że Ci wytłumaczyłem, a jak nie to zapraszam na GG, numer znasz, albo na skype.

    PS. Sorry za trochę nieskładne zdania, ale bardzo się starałem napisac tak, żebyś zrozumiał, bo skoro user ma problem, to mu trzeba jakoś pomóc, a ja nie za bardzo wiem, jak to zrobić.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Wg mnie ten post to przyklad stwierdzenia, ze "Ludzie nie maja problemow, ale sami je sobie stwarzaja". No nie dam rady pomoc czlowiekowi nie majac pojecia co On chce, a tym bardziej jak On sam nie potrafi mi tego przekazac.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •