Witam,


Mam problem z virtuemart po stronie admina. Całe zaplecze joomla chodzi bez problemu, w mgnieniu oka, jednak gdy chcę wejść w jakąś pod zakładkę związaną z virtuemart to się nie otwiera (tylko czasami raz na jakiś czas, nie wiem od czego to zależy), nie występuje żaden błąd na zapleczu ani na froncie witryny (raportowanie błędów w konfiguracji mam na maksimum ustawione), wchodząc w virtuemart od zaplecza wbija adres w pasku adresu przeglądarki (np. .../administrator/index.php?option=com_virtuemart&view=product) i ładuje, w nieskończoność ładuje z białą stroną. Raz na kilkanaście prób załaduje.

Virtuemart od strony frontowej chodzi bez zarzutu. Mam najnowszą wersję joomla i virtuemart. Problem występuje na każdym serwerze (testowałem na 3 różnych), testowałem różne wersje php, nic nie pomaga.

Próbowałem zrobić reinstal virtuemart, zainstalować jakąś starszą wersję, problem ciągle występuje. Jak już wejdę jakimś cudem w konfiguracja virtuemart to nie pokazuje żadnych błędów (folder bezpieczny mam ustawiony).

Korzystam z szablonu od rocketheme (framework gantry 4).

Proszę o pomoc już nie wiem co zrobić.

EDIT: Zauważyłem w cPanelu serwera, że wtedy gdy ładuje mi zakładkę virtuemart na zapleczu wzrasta mi zużycie CPU na serwerze do krytycznego poziomu 96/100.