Zapętlanie - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 58

Temat: Zapętlanie

  1. #21
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Zrób kopię strony. Przetestuj ją lokalnie albo na innym serwerze, np. na Smarthodt, jak podpowiedział siristru
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    26-01-2011
    Wpisy
    248
    Punkty
    10

    Domyślny

    Na chwilę obecną strona padła totalnie
    swiadomy.vot.pl przestała się ładować
    To co zrobiłem to wyłączyłem wszystkie pozycje Menu niemieckie i moduły niemieckie plus dodatek języka wyłączyłem i wszystko padło

    Prosiłem o przewrócenie kopii zapasowej - nie wiem jak ona jest datowana

    Info od nich na temat niedziałania strony z żadnego adresu:

    serwer dziala poprawnie , strony nie dzialaja na Pana koncie bo tak jak pisalalismy - ladowanie strony "wisi" bo procesy php próbuja pobrać zawartosc

    sendto(5, "GET /index.php/de/?id=131 HTTP/1"..., 71, MSG_NOSIGNAL, NULL, 0) = 71

    coś się tutaj Panu zapętla w kodzie.

    strace procesu strony

    rt_sigaction(SIGPIPE, NULL, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTAR
    T, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, 8) = 0
    rt_sigaction(SIGPIPE, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, NULL, 8) = 0
    poll([{fd=5, events=POLLIN|POLLPRI|POLLRDNORM|POLLRDBAND}], 1, 0) = 0 (Timeout)
    rt_sigaction(SIGPIPE, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, NULL, 8) = 0
    poll([{fd=5, events=POLLIN}], 1, 797) = 0 (Timeout)
    rt_sigaction(SIGPIPE, NULL, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, 8) = 0
    rt_sigaction(SIGPIPE, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, NULL, 8) = 0
    poll([{fd=5, events=POLLIN|POLLPRI|POLLRDNORM|POLLRDBAND}], 1, 0) = 0 (Timeout)
    rt_sigaction(SIGPIPE, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, NULL, 8) = 0
    poll([{fd=5, events=POLLIN}], 1, 1000) = 0 (Timeout)
    poll(NULL, 0, 1000) = 0 (Timeout)
    rt_sigaction(SIGPIPE, NULL, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, 8) = 0
    rt_sigaction(SIGPIPE, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, NULL, 8) = 0
    poll([{fd=5, events=POLLIN|POLLPRI|POLLRDNORM|POLLRDBAND}], 1, 0) = 0 (Timeout)
    rt_sigaction(SIGPIPE, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, NULL, 8) = 0
    poll([{fd=5, events=POLLIN}], 1, 1000) = 0 (Timeout)
    poll(NULL, 0, 1000) = 0 (Timeout)
    rt_sigaction(SIGPIPE, NULL, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, 8) = 0
    rt_sigaction(SIGPIPE, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, NULL, 8) = 0
    poll([{fd=5, events=POLLIN|POLLPRI|POLLRDNORM|POLLRDBAND}], 1, 0) = 0 (Timeout)
    rt_sigaction(SIGPIPE, {sa_handler=SIG_IGN, sa_mask=[PIPE], sa_flags=SA_RESTORER|SA_RESTART, sa_restorer=0x7fdd4ed580c0}, NULL, 8) = 0
    poll([{fd=5, events=POLLIN}], 1, 994 ) = ?
    +++ killed by SIGKILL +++

  4. #23
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Ciekawy jestem, kiedy zajarzysz i posłuchasz podpowiedzi...

  5. #24
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Bazyl Zobacz wiadomość
    Ciekawy jestem, kiedy zajarzysz i posłuchasz podpowiedzi...
    Sprawdzimy W następnym poście napisz:

    "Lubię pluszowe misie oraz posłucham waszych rad"
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  6. #25
    Bywalec
    Dołączył
    26-01-2011
    Wpisy
    248
    Punkty
    10

    Domyślny

    Rozumiem zdenerwowanie i rozbawienie, ale muszę dopytać o taką kwestię.
    Sugerujecie, że administrator wali głupa i tak naprawdę wina może być po jego stronie. Stąd też propozycja załadowania strony na inny serwer.
    Rozumiem, że taką próbę warto zrobić, ale zajmuje chwilę czasu.

    Zakładając jakieś nowe konto hostingowe wystarczy że wgram pliki z public_html i wgram bazę danych przez DirectPanel?
    Tak czy siak będę mógł testować stronę na jakiejś nowej domenie technicznej a problem dotyczy domeny com

    Obecnie przywrócono kopię strony i bazy sprzed kliku dni - strona się ładuje poprawnie.

    Wydaje mi się że strona całkiem padła po wyłączeniu niemieckich pozycji menu i niemieckich modułów plus wyłączenie deodatku 'System - Filtr języków'

  7. #26
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Nie powinno mieć znaczenia na jakiej domenie uruchamiasz stronę - bo nawet technik mówi o problemie ze skryptem, nie domeną.
    Zatem wgranie strony na inny hosting ma przetestować czy technik ma rację - czy problem leży po stronie skryptu.

    Zależy w jakim katalogu masz stronę. Jeśli wrzuciłeś ją "luzem" do public_html (co jest słabe bo raczej powinieneś tworzyć katalogi z systemem plików strony i wskazywać domeny na te katalogi), to tak, kopiujesz na nowy serwer zawartość katalogu.
    Następnie robisz kopię bazy danych z MyPHPAdmin i wgrywasz ja potem do innej bazy.
    Albo po prostu używasz Akeeba Backup i wykonujesz kopię i instalujesz ja na innym serwerze.

    Cytat Wysłane przez damianprz Zobacz wiadomość
    Wydaje mi się że strona całkiem padła po wyłączeniu niemieckich pozycji menu i niemieckich modułów plus wyłączenie deodatku 'System - Filtr języków'
    Tylko dlaczego miało by? Te dodatki realizują jedynie tworzenie wersji językowych.
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  8. #27
    Bywalec
    Dołączył
    26-01-2011
    Wpisy
    248
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeśli nie ma znaczenia z jakiej domeny strona jest uruchamiana to dlaczego z jednej się uruchamia z z drugiej czasami tak a czasami nie?
    Przecież obydwie domeny są podpięte do tej samej bazy i do tego samego folderu z plikami strony

    Mam Akebę, mam kopie zapasowe, ale nie przywracałem jeszcze nigdy takiej kopii.
    Jest kopia, którą można ściągnąć w pliku .jpa

  9. #28
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez damianprz Zobacz wiadomość
    Jeśli nie ma znaczenia z jakiej domeny strona jest uruchamiana to dlaczego z jednej się uruchamia z z drugiej czasami tak a czasami nie?
    UFO, duchy albo tajemnica twojego serwera... tym bardziej jeśli "czasami tak a czasami nie". Jak wszystko było by dobrze, to zawsze było by na tak
    Widzisz, wielu rzeczy nie wiem np. jak masz porobione te domeny, jak skonfigurowany jest twój system, jakie masz komponenty i dodatki. Dlaczego "strona padła" tylko po wyłączeniu dodatku językowego. To się nie powinno dziać na hostingu ze zdrowym systemem.

    Wiedz, że coś się dzieje

    Akeeba ma świetną dokumentację, spróbuj ;)

    - - - Updated - - -

    A wyłącz tylko moduł językowy - zmiana języka. (wyłącz znaczy zdejmij z publikacji).
    I daj znać, ze to zrobiłeś - nie ważne czy strona padnie czy nie, chcę zobaczyć "padniętą" stronę
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  10. #29
    Bywalec
    Dołączył
    26-01-2011
    Wpisy
    248
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez siristru Zobacz wiadomość
    A wyłącz tylko moduł językowy - zmiana języka. (wyłącz znaczy zdejmij z publikacji).
    I daj znać, ze to zrobiłeś - nie ważne czy strona padnie czy nie, chcę zobaczyć "padniętą" stronę
    Po wyłączeniu modułu językowego nic się nie dzieje poza tym że zniknęły ikonki flag do zmiany języka
    Strona jeszcze przed chwilą działa poprawnie z dwóch domen po takiej zmianie.

    Następnie wyłączyłem dodatek 'System - filtr języka' i znowu nic nie działa...
    Mając okno jak niżej, klikając na włączenie tego dodatku z powrotem strona już mieli i nic nie działa
    44444.png
    Nie mam dostępu do zaplecza, pozostaje tylko przywrócenie kopii zapasowej.

    Kod:
    Service Unavailable
    
     The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

  11. #30
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Czekaj czekaj, robi się na prawdę ciekawie
    Tak, strona padła z błędem 503.
    Domyślnie ładowny URL: http://swiadomy.com/index.php?id=131

    Nie musisz przywracać kopii zapasowej, wystarczy, że włączysz Filtr języka w bazie danych.

    Jak już strona wróci i będziesz miał dostęp do zaplecza to sprawdź co to jest za pozycja menu z item ID 131.
    Dlaczego ładuje się taki URL?
    Dlaczego index.php?

    Włączyłeś Joomla SEF ale tylko w takiej formie: http://prntscr.com/liq5kt

    Na czas testów weź wyłącz SEF (proste adresy). Jaki wtedy URL się domyślnie ładuje po wejściu na domenę swiadomy.com ?
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Zapętlenie niektórych banerów swf przestało działać
    przez CreMaster na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 29-12-2011, 15:31
  2. Virtuemart - problem z rejestracją użytkownika (zapętlenie)
    przez erper na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 07-09-2011, 07:55
  3. moduł bannery - odtwarza swf ale nie zapętla?!
    przez piecho na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 22-11-2009, 19:58
  4. Problem z zapętleniem reklamy flash
    przez Thunderbird na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 07-09-2008, 18:20
  5. zapętlenie muzyki mp3 media Player
    przez przempo na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 05-06-2007, 18:03

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •