Black friday - promocja na szablony. Kto? Gdzie?
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Black friday - promocja na szablony. Kto? Gdzie?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    117
    Punkty
    15

    Domyślny Black friday - promocja na szablony. Kto? Gdzie?

    Chcę odświeżyć jedną z witryn wrzucając nowy szablon. Jak wiesz kto daje zniżki w czarny piątek na szablony to napisz w odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie wsadzę kija w morowisko pytając kto jest teraz na topie z producentów

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Poważnie? Przy tak niskich cenach Szablonów liczysz na jakąś wyprzedaż?

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @rkonik: a nie ma? Niemal wszyscy oferuja. A wypisywanie tutaj ofert sensu zbytniego nie ma.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Nie zastanawiałem się czy w ogóle na szablony coś jest. Obecnie szablony są w tak niskich cenach, że czasem zastanawiam się czy twórcom się to opłaca. Wiem że tu ma znaczenie ilość sprzedanych szablonów. Ale jeżeli mam zapłacić za szablon w normalnej cenie w granicach 100-200 zł to nawet nie chce mi się szukać promocji.

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    117
    Punkty
    15

    Domyślny

    @rkonik to podaj adres stron gdzie w tych cenach można kupić. Nie są to wysokie ceny to fakt.

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @Korek1: naprawdę nie znasz szeregu stron projektantów szablonów, na których za szablon płaci się w granicach 50€?
    Na przyklad na JoomlaArt masz za $89 100+ szablonów
    Na JoomShaper masz za $59 dostęp do wszystkich szablonów i rozszerzeń przez 3 miesiące
    Na RocketTheme za szablon płącisz w granicach $25

    Pomijam, że aktualnie mamy czarny piątek i zniżki
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Znam strony projektantów. Jeżeli już korzystam z prostszej drobi kupna szablonu to robię poprzez strony projektantów. Wykupienie rocznego abonamentu na szablony wraz z aktualizacjami jest bardzo dobrym rozwiązaniem i obniża znacząco koszty tworzenia szablonu. Dla niektórych klientów czasem liczy się czas wdrożenia a nie długoterminowa i droga praca z grafikiem i programistą. Dlatego z mojej strony bardzo chętnie korzystam z możliwości kupna abonamentu dla developerów na nieograniczoną ilość domen bo jest poprostu tanio.

    @zwiastun dlatego wolę np zapłacić np 300 dolarów za nieograniczony dostęp bo się opłaca. I to nie jest drogo.

    @Korek1 pytasz o tanie szablony sprawdź np na ThemeForest tam nawet za 1 szablon zapłacisz 19 dolarów i to gotowy pod Joomlę. A jak chcesz jeszcze bardziej zaoszczędzić a masz smykałkę do FrontEnd to kupujesz szablon za kilka dolarów pocięty w wersji HTML+CSS+JS Często jest tak że masz załączony nawet plik w wersji PSD z którym możesz zrobić wszystko. Dlatego moim zdaniem szukanie promocji z tak śmiesznie niskich cen na jeszcze niższe jest tylko stratą czasu i szybkim przeglądaniem w ten konkretny dzień.

    Owszem zgodzę się że osoba która wdraża strony zawodowo może skorzystać z promocji które pojawią się w piątek lub już się pojawiły. Wówczas zamiast zapłacenia za pełny dostęp zamiast np 300 dolarów zapłacą połowę tego to czysta oszczędność. Jednak to nie jest opłacalne w chwili kiedy jedna osoba chce kupić jeden szablon.

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @rkonik: ogólnie się z Tobą zgadzam, ale generalnie zbędne są te elementy oceniające. Nic nie wnoszą. Dla kogoś, kto ma kupić szablon dla jednej witryny "śmieszna" cena 200 PLN, niekoniecznie jest śmieszna, zwłaszcza, gdy może zapłacić 100 a nie 200. A wartość tych droższych szablonów nawet z bardzo dobrych firm też jest względna, zwłaszcza gdy przychodzi dostosowac klubowy szablon do swoich specyficznych wymagań. Ale też nie o tym ten wątek.

    Ja reaguję, bo aż mi się wierzyć nie chce, ze @Korek1 nie znajduje czegoś, co znajduje się w 1 minutę szperania po Googlach
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Podobne tematy

  1. witam Black^Widow!
    przez magdaa na forum Off topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-06-2007, 00:54
  2. Water&Stone green&black - problem z InfoBox
    przez Trogos na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 03-12-2006, 11:53
  3. Problem z szablonem joomla! black
    przez Minion na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 27-08-2006, 02:49
  4. thinking black - polskie litery
    przez zeisse na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 13-12-2005, 21:29

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •