Samoistne subdomeny - jak wyłączyć? - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 26

Temat: Samoistne subdomeny - jak wyłączyć?

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    22-12-2018
    Wpisy
    8
    Punkty
    2

    Domyślny

    Ok, tak zrobie. Sprobuje na tym smarthost i jesli tam bedzie okej to pokopie sie z tym konien (w sensie z nazwa.pl). Bo przez takie cos google wyrzucilo mnie z pozycji bo zaczelo indeksowac te wyimaginowane subdomeny jako duplikaty mojej strony i mam spadki pozycjiprzez które juz sporo stracilem. A na nazwie mam 3 hostingi (w tym jeden najwiekszy) plus serwer dedykowany. Wiec jesli sie okaze że na tym smarcie pojdzie okej... to bede miał duzo podstawe by się "pokopać" z nazwą. Bardzo Wszystkim dziękuje za pomoc!!! Dam znac co z tego wyszło

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 242
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dobluk Zobacz wiadomość
    Sprobuje na tym smarthost
    Na smarthost.pl jest w 100% dobrze.

    Dla porównania - sprawdź jak działa to dla domeny:

    prolusatia.pl (smarthost.pl)

    i

    target-training.pl (nazwa.pl) (tutaj po dodaniu głupoty do domeny trzeba dodać wyjątek do przeglądarki, ale po tym się załaduje strona pod głupią domeną)
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    22-12-2018
    Wpisy
    8
    Punkty
    2

    Domyślny

    No dokładnie o to chodzi! Dziękuje!!!!!!!!

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    22-12-2018
    Wpisy
    8
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam miałem dać znać jak się sprawa ułożyła - przeniosłem sie do smarthost.pl - i jest okej! Wszystko działa poprawnie. Czyli to faktycznie nazwa.pl była winna. Swoją drogą pisałem do nich ponownie z większym przekonaniem, że to ich wina i tym razem ich odpowiedź była taka:
    " uprzejmie informuję, że nie jest to żaden błąd, a naturalne zachowanie systemu. W konfiguracji domeny istnieje wpis określający indeks domeny czyli każdą możliwą subdomenę.Taki wpis odsyła Klientów na Pański serwer, a następnie kieruje na zawartość katalogu głównego. Niestety w rękach Klienta jest kwestia wymuszenia przekierowania i określenia prawidłowego zachowania subdomen. Najprostszym rozwiązaniem będzie opisanie przekierowania na adres główny w pliku .htaccess na serwerze."
    Także tyle w temacie. Raz jeszcze wszystkim dziękuje za pomoc i rady! Powiem, że pierwszy raz korzystałem z forum i jestem mile zaskoczony, że jest tyle chętnych i pomocnych ludzi! Trzymajcie się, hej!

  6. #15
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 242
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dobluk Zobacz wiadomość
    " uprzejmie informuję, że nie jest to żaden błąd, a naturalne zachowanie systemu. W konfiguracji domeny istnieje wpis określający indeks domeny czyli każdą możliwą subdomenę.Taki wpis odsyła Klientów na Pański serwer, a następnie kieruje na zawartość katalogu głównego. Niestety w rękach Klienta jest kwestia wymuszenia przekierowania i określenia prawidłowego zachowania subdomen. Najprostszym rozwiązaniem będzie opisanie przekierowania na adres główny w pliku .htaccess na serwerze."
    Czyli domyślnie mogę dyskredytować dowolną domenę kierującą na ich serwer i dodawać niecenzuralne słowa lub epitety do domeny np. zlodzieje.domena.pl. Brawo nazwa.pl, brawo wasze "naturalne zachowanie systemu". To był kolejny z powodów dlaczego ich opuściłem.

    Cytat Wysłane przez dobluk Zobacz wiadomość
    Raz jeszcze wszystkim dziękuje za pomoc i rady! Powiem, że pierwszy raz korzystałem z forum i jestem mile zaskoczony, że jest tyle chętnych i pomocnych ludzi!
    Od tego jesteśmy - by pomagać. Cieszę się, że mogłem pomóc.

    EOT
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  7. #16
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dobluk Zobacz wiadomość
    Niestety w rękach Klienta jest kwestia wymuszenia przekierowania i określenia prawidłowego zachowania subdomen.
    Brawo nazwa, W tym zdaniu przyznajecie się że macie głęboko w poważaniu klienta i przyznajecie się że takie zachowanie subdomen jest nieprawidłowe. Co gorsza zdaniem nazwa.pl jest to wina klienta/

    Dlatego na początku proponowałem Ci się skontaktować z usługodawcą, ponieważ takie zachowanie przy subdomenach nie jest standardowym zachowaniem.

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    22-12-2018
    Wpisy
    8
    Punkty
    2

    Domyślny

    No ja pierwsze co to napisalem do nich ale ich pierwsza odpowiedź była taka, że to wina mojej joomli a nie ich - stąd napisalem tutaj na forum w poszukiwaniu odp "co robie źle na joomli". Dopiero na podst Waszych odpowiedzi, z których wynikało, że to nie wina mojej joomli, napisalem do nich drugi raz i odpowiedzieli to co wyzej przytoczylem.

  9. #18
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    @dobluk Mogę Ciebie prosić o pewien eksperyment?
    Wstaw czysty lub jakikolwiek plik index.html lub index.php do folderu na który kieruje domena i sprawdź czy też występuje problem z subdomenami. Jeżeli wówczas dalej masz problem z subdomenami to zrozumiesz jaki to wspaniały hosting.

  10. #19
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 242
    Punkty
    302

    Domyślny

    Ale przecież domena kieruje na katalog z Joomla... a tam już jest index.php
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  11. #20
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez siristru Zobacz wiadomość
    Ale przecież domena kieruje na katalog z Joomla... a tam już jest index.php
    Zgadza się. Chodzi mi oto aby postawić usługodawcę przed dowodem ich błędu. Czyli czysty index.html z np jakimś paragrafem czy H1 lub zwykły index.php z np phpinfo. Bez umieszczania Joomli czy czegokolwiek innego.
    Jeżeli twierdzą że to jest wina klienta i jego skryptu to co powiedzą jeżeli znajduje się w tym katalogu do którego jest kierowana domena tylko jeden plik?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Jak wyłączyć możliwość logowania jak witryna jest wyłączona
    przez etitek na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 05-10-2015, 18:16
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 17-01-2013, 08:57
  3. Samoistne pojawienie się reklam na stronie
    przez KARPIARZ na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post/autor: 05-01-2012, 16:45
  4. pomocy - samoistne usuwanie plików swf z artukułu
    przez apoll na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 24-11-2008, 17:16
  5. Jak utworzyć subdomeny?
    przez blublus na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 06-06-2008, 15:23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •